3 yıl önce
3 yıl önce

Eminevim Batıyor mu? Faizsiz Ev Mucidi Firmalardan Mağdurlar Arttımı!

Türkiye’nin en köklü faizsiz ev alma yöntemi olarak gösterilen havuz sistemi ile yapılan kura sonucu bir çok kişi şimdiye kadar ev sahibi oldu. Sosyal medyanın gündemine son günlerde sıkça trend olan bir etikete göre Emin evim batıyor mu sorusu sorulmaya başladı. Bu sonunun nedeni ise mağdurların sayısının her geçen gün daha da arttığı yönündeki iddialar oldu. Mağdur vatandaşlar sosyal medyadan seslerini duyurdular.

Eminevim sistemi nasıl çalışıyor?

Şimdiye kadar 175 bin vatandaş ev sahibi oldu. İster peşinat ödeyerek isterse hiç deme yapmadan kendilerine sunulan teklifleri değerlendiren müşterileri, 8. ay 10. ay 12 yada 24. aya kadar her ayın belirli tarihinde yapılan kuralar sonucunda parasını alıyor. Türkiye genelinde 120’den fazla şubesi ve 1900’den fazla çalışanı bulunan Eminevim’in 30 yıldan fazladır faaliyet gösterdiği bilinmektedir.

Açıklama geldi!

Eminevim otomotiv ve ev almak isteyen kişiler sosyal medya üzerinden paylaşım yaparken bazı vatandaşların şirkete başvuru üzerine bir açıklama geldi. Evini veya arabasını alan müşterilerin yorumlarını mutlumusteriler.com adresinden görüntüleyebileceklerini ifade eden firma sosyal medya üzerinden yapılan karalama faaliyetlerine itibar edilmemesini istedi.

Etiketler :
Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google