3 sene önce
3 sene önce

Toplum Gönüllüleri Vakfı Kendi Yolumuzda Karşılıksız Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

TOG ile Elidor iş birliğinde üniversite bursu başvurusu alınmaya başladı. Eğitim ve öğretim faaliyetlerinde karşılıksız burs imkanları sunan bir firma daha açıklandı. Geçtiğimiz günlerde Zeynep Bastık YouTube Kanalı üzerinden kendi yolumuzda klibini yayımladı. Bu videoda diğer videolarında olduğu gibi kadınlara desteğini sundu. Elidor Toplum Gönüllüleri Vakfı kendi yolumuzda burs başvurusu nasıl yapılacak? Son başvuru tarihi nedir ve kaç kişiye bu burstan ödenecek detayları açıklandı.

Kendi yolumuzda burs başvurusu açıklaması geldi!

Üniversite öğrencileri başvuru yapabilecekler. Adayların herhangi bir ilde herhangi bir fakültede olmaları ile başvuru yapabilirler. Başvuru şartları arasında kadın olmak bulunuyor. 200 kişiye ödeme yapılacak. Hayallerine kavuşma peşinde ilerleyen genç kadınlar bu destek eğitim giderlerin bir nebze de olsa karşılanmasını sağlayacaktır.

TOG & Elidor bursuna başvuru yapmak için son tarih 24 Mart 2021 saat 17:59’a kadar devam edecek. Adayların maddi gereksinimler, eğitim ve akademik başarıları, gönüllük deneyimi ile sosyal becerileri de değerlendirme aşamasında incelene ek kriterler arasında yer alacak.

Burs mülakatları ne zaman ve nasıl yapılacak?

Başvuruların sona ermesinin ardından Zoom uygulaması üzerinden Nisan ayında online olarak yapılacak. Burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak. 22 Nisan 2021 tarihinde projenin resmi internet sayfasında açıklanacak.

Başvuru şartları nedir?

lisans bölümlerinde örgün olarak eğitim görmek, (açıköğretim öğrencileri başvuru yapamayacaklar)

Yaş şartında en az 17 en fazla 24 yaşında olmak,

Kadın adaylar başvuru yapabilirler, ayrıca projenin etkinliklerine tam katılmayı taahhüt etmeleri istenilmektedir.

Gerekli dökümanlar nelerdir.

E-devlet üzerinden alınan öğrenci belgesi, anne ve babasının gelir durumunu gösteren resmi belge, Başvuruda ek olarak istenilmektedir. Formdaki eksiklikler başvurunun yetersiz olmasına enden olacaktır.

Adayların daha fazla bilgi alabilmeleri için iletişim numaraları: 9549 681 31 32 numarasını saat 10:00 ile 18:00 aralığında arama yapabilirler. Mail iletişimi ise kendiyolumuzda @ tog.org.tr olarak açıklandı. burs.kendiyolumuzda.com resmi internet sitesinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google