3 sene önce
3 sene önce

Fatih Projesi wifi internet Şifresi 2021 Mart. Güncel Ağ Şifrelerine Bağlantı Yok Hatası Çözümü!

2021 güncel Fatih internet şifresi ve giriş yaparken çoğu kullanıcının aldığı bağlantı yok hatası çözüm yöntemlerini annelik blog okuyucularına aktarmaya karar verdik. Mart ayı ile birlikte güncellenen fatih ağı internet parolarının kullanılabilmesi için gereken dns ayarları bulunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı MEB öğrencilere sunduğu müthiş imkanlardan bir tanesi de herhangi bir bedel ödemeden bedava internet kullanmak imkanıdır.

Fatih internet şifresi 2021 Mart ayı

Koronavirüs salgını ile birlikte tüm Türkiye’de uzaktan eğitim sistemine geçiş yapıldı. Ücretsiz tablet dağıtımları da MEB tarafından okul müdürleri tarafından daha önce tespit edilen ailelere yapıldı. Ayrıca Acun Ilıcalı TV8 ekranlarından bir program hazırladı. Buradaki bağışlarda bedava tablet kampanyası kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına devredildi. Tabletlerden ve bilgisayarlardan hediye internet kullanımı için güncel 2021 fatih şifresi kullanmak istediğini belirten çok sayıda okuyucumuz mesaj atmaktadır. Bizlerde kamuoyuna açık olarak yayımlanan f@tih güncel wifi şifrelerini aktarıyoruz.

  1. !1qaz2WSX3edc4RFV%56 (şuan güncel şifre )
  2. Fatih.1234
  3. {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
  4. F@M2015i#Eb23TC
  5. verdijm@n1453
  6. f1@2t34ih5
  7. 34i3s0t00
  8. T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda farklı fatih şifresi ağları kullanıldığı okuyucularımız tarafından aktarılmaktadır. Akıllı tahtalarda ve diğer cihazlardan bu ağlara erişerek eğitimlerine ödev araştırmak, internetin eğitime kattığı tüm imkanlardan faydalanmak imkanı olacaktır. Cep telefonu tableti bilgisayardan kullanılabilecek olan parolalar okullara göre farklılık gösterdiğini söylemiştik. Bazı şifreler bu yüzden eskilerini kullanıyor olabilirler.

(K4<At2Md?d@5/Z) ikinci şifre (raqxw:;4E:q&#J) Üçüncü şifre (Gu5%P5&?4#P~w) olarak deneyebilirsiniz.

Fatih vpn önerleri nelerdir?

İnternet kullanacak olanlar kısıtlamalardan kurtulmak için ücretsiz fatih wifi vpn tavsiyelerini sormaktadırlar. Annelik blog olarak fatih wifi vpn önerisinde bulunamayacağız. Kullanıcıların bir çoğu telefonda ve tablette vpn nasıl yapılır? Vpn zararlı mıdır ve nasıl kullanılır sorularını yöneltmekteler. Bu gibi uygulamaları kullanmak sizi güvende olacağınız anlamına getirmez, internet ortamında özgür olarak dilediğimi yaparım anlayışına götürmemelidir. Genellikle bu tür yazılımları kullananların yasal olarak engelli olan sitelere giriş yapmak için kullandıkları bir gerçektir. Bu sitelere illegal bir şekilde erişmeye çalışmak kullanıcının yükümlü olduğu sorumlulukları çiğnediği anlama gelebilmektedir.

Cep telefonunda vpn ayarlarını yapmak için; ayarlar bölümüne gelip ağ ve internet gelişmiş vpn seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Burada kullanıcı adı şifresini tıklamak bağlana girmek ile vpn uygulamasını açmış olursunuz.

Bağlantı yok hatalarına nasıl çözüm bulurum?

Akıllı tahtada, tablette veya telefonda fatih wifi internet bağlantısı yok hatası alırsanız, DNS değişikliği yaparak girişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu ayarlar internet ağ seçeneklerinden yapılabilmektedir. Bağlantı sorunlarında DNS ayaları değiştirmek vpn kullanmadan girişi mümkün yapmaktadır. 175.37.138 ya da 175.39.40 dns adreslerini kullanabilirsiniz.

Okul internetine nasıl bağlanabilirim?

Okullarda gerek öğrenci, gerek öğretmen olanlar eğitim ve öğretim faaliyetlerinde kullanmak üzere fatih wifi bağlantısını kullanmak için Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinde yer alan sertifikaları indirmek gerekli olmaktadır. Telefonunuzdan ya da tabletinizden wi-fi bölümünden kablosuz bağlantılarda internet adını gördükten sonra bağlan diyebilirsiniz.

Fatih internet şifresinden hangi sitelere girebilirim?

MEB’in kullanım amacı eğitim ve öğretim faaliyetleri olarak belirlediği bu internet ağında özel işlerin kullanılmasını müzik dinlemeyi, video izlemeyi, sosyal medya sitelerinde gezinmeyi, ınstagram, facebook, twitter bunlardan bazılardır. Buralarda f@tih internetinden girilmeyecek siteler arasında yer almaktadır.

Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom bedava internet nasıl alırım?

Annelik Blog okuyucularımıza yukarıda sayılan fatih internet ağına girmek yerine operatörlerin sunmuş olduğu hediye internet kampanyalarını takip ederek, ücretsiz internet almak ve daha fazla gerekli olan ağ bağlantılarını kullanabilmeyi tavsiye ediyoruz. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden hediye çarkı oluşturdu. Buradaki çarkı çevirerek 4 günlük ya da haftalık 5 gb, 10 gb yad a 1 gb internet alabilirsiniz.

Ücretsiz tablet dağıtımı var mı?

Öğrenciler uzaktan eğitim için en çok sorduğu sorulardan bir tanesidir. 2020 ve 2021 eğitim ve öğretim döneminde hediye tablet kampanyaları tamamlandı. Bir çok belediyenin dağıttığı tabletler öğrencilere ulaştı ve kullanılmaya başlandı. Şuanda devam eden bir kampanya bulunmuyor. Olduğunda okuyucularımıza anında aktaracağız.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google