3 sene önce
3 sene önce

Acunmedya Akademi Eğitimi Başvurusu Nasıl Yapılır? TV8’de Staj ve İş!

Acun medyadan bir müjdeli gelişme geldi. Acun Ilıcalının sosyal medya üzerinden yapığı açıklamaya göre Acunmedya Akademisi eğitimine resmen başladı ve başvuru yapanların hemen başvurularını tamamlaması istenildi.

Sınırlı sayıdaki kontenjandan başvurularını tamamlayanlar acun medyada staj yapma imkanına kavuşabilecekler. Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte yapılacak olan eğitimler NeoTech kampüsünde devam edecek. Kampüsün bulunduğu yer Maslakta ve bir çok ünlü televizyoncu da eğitim verecek.

Acun Medya Akademide hangi eğitimler var?

Dijital platformlar içinde eğitimler olacak Ayrıca Master Chef ustalarının da akademide eğitim vermesi bekleniyor. Hangi bölümler olacak ve Acunmedya akademi eğitimlerindeki tüm detaylar için açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak Acun Ilıcalı’dan da bir değerlendirme geldi.

Acun Ilıcalı Akademi için şu sözlerde bulundu; “Arkadaşlar, hayallerinizin peşinde koşmayı asla bırakmayın. Çok isteyin, çok çalışın, imkanları görün, değerlendirin, başarı kendiliğinden gelecektir ben öyle yaptım.” dedi.

Gastronomi;

 • Aşçılık eğitimi,
 • Pastacılık ve ekmekçilik eğitimi,
 • Prochef eğitimi.

Televizyon bölümündeki eğitimler

 • İleri televizyonculuk.

Dijital bölümdeki eğitimler ise şu şekilde;

 • Google reklamcılığı,
 • Crm ve salesforce eğitimi,
 • Sosyal medya reklamcılığı,
 • Dijital içerik ve yayıncılık.

Acun medya akademi başvurusu nasıl yapılır?

Nişantaşı Üniversitesi ile birlikte bu eğitimden tamamlayanlar yurt içinde ve yurt dışındaki Acun medya ayrıcalıklarından faydalanabilecekler. Ayrıca alacakları diplomanın bir çok alanda geçerliliği de olacak. Peki acun medya akademi başvurusu nasıl yapılır işte cevabı;

Acun medya akademi başvurusu yapmak için linke tıklamanız ve başvuru adımlarını tamamlayınız gerekmektedir. https://acunmedyaakademi.com/ linkini tıklamanızın ardından sağ üstte yer alan hemen başvur butonuna basınız.

 1. Adınız ve soyadınızı giriniz.
 2. Telefon numarasını giriniz.
 3. E-posta adresinizi giriniz.
 4. Bilgi almak istediğiniz bölüm seçeneğinden, televizyon, gastronomi ve televizyon seçeneğini işaretleriniz.
 5. Kvkk aydınlatma metni ile elektronik ticaretin düzenlemesi hakkındaki kanun bilgilendirmesi seçeneklerini okuyup işaretleyiniz.
 6. Ben robot değilim butonuna tıklayınız.
 7. Gönder butonuna basmanızın ardından iletişim numarasına ve mail adresinizden sizlere ulaşılacaktır.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google