3 yıl önce
3 yıl önce

Kamuya 24 Güvenlik Görevlisi, Büro Memuru, Şoför Alımı Yapılacak!

Kamu kurumlarına gerçekleşecek olan personel alımı ilanlarından bir tanesi Üniversitelerden geldi. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından açıklanan ilanlardan bir tanesine göre Güvenlik Görevlisi, temizlik görevlisi kadrolarında 20 kişi istihdam edilecek.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Güvenlikçi alımı kadrosunda 8, Temizlikçi olarak 2 kişi engelli kadrosunda olmak üzere toplam 12 kişi alınacak. Başvurular 22 Ocak 2021 tarihinde son bulacak.

Saraydüzü Belediyesi Greyder operatörü istihdamı sayısı 2 kişi olarak açıklandı. 25 Ocak 2021 tarihine kadar başvurular devam edecek.

Konyaaltı Mehmet Zeki Balcı Öğretmenevi ve Akşam Müdürlüğü İktisadi İşletmesine resepsiyon görevlisi alımında alım olacak. Son başvuru tarihi ise 25 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecek.

Saraydüzü Belediyesine kamyon şoförü olarak 1 kişi istihdam edilecektir. Adaylar için son başvuru 25 Ocak tarihinde bitiyor.

KPSS Şartı var mı?

İlköğretim ve lise dengi okullarda başvuru alan ilanlarda Kura ile alım olacak. Önlisans ile Lisans mezunu olarak Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS’den belirli bir puan almak gerekli olacak. Gerekli başvuruların ardından mülakat sınavına girmek ve bu sınavı da başarı ile geçmek istenilmektedir.

İlanlara nasıl erişebilirim? Adaylar İŞKUR e-şube portalı üzerinden giriş yapmak arama ekranına iş yeri türüne kamu yazarak ara butonuna basmak istenilmektedir.

Annelik Blog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google