1 sene önce
1 sene önce

16 Şubat Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme Ebubekir’in Aradığı Songül’de Gelişme!

Show tv Didem Arslan yılmaz’la Vazgeçme programı 16 Şubat tarihli bölümü ekranlara geldi. 38 günlük devam eden sahte gelin olayı açığa kavuştu. Melisay Tosun cuma günkü bölümde bazı açıklamalar yaptı. Emrak Kızılaslan, Rıdvan Kızılaslan ve sahte evlilik vaadiyle dolandırılma olayında bir çok göz altına alındı.

Melisay Tosun’dan haber var!

Melisay Tosun gözaltına alınmasının ardından Emniyetteki işlemleri tamamlandı ve tutuklanarak ceza evine alındığı açıklandı. Show tv canlı yayında diğer konuklar da katılmaya devam ediyor. Ebubekir dini nikahlı eşi Songül’ün ortadan kaybolmasının ardından canlı yayına kayıldı. Eşi 5 aydır kayıp ve babasında nerede olduğunun haberi olmadığı açıklandı.

İkinci sahte gelin olayı mı?

Show tv yayınında Songül’de sahte gelin mi sorusu sorulmaya devam etmekte. Ebubekir Değirmenci damatlık kıyafeti ile programda samimi açıklamalar yaprak herkesi duygulandırdı. Kayınpederi’de canlı yayına katıldı.

Büyük yüzleşme;

Songül’ün babası Mehmet Bey’de damadını suçladı. Siz kızı birilerine teslim ettiniz iddiasında bulundu. İlk kez stüdyoya katılarak soruları cevaplandırdı. Mehmet Zeki Budak, Muş ilinden gelerek stüdyodaki programda Didem Arslan Yılmaz  programına katıldı.

Açıklamalarda; Ben 16 Bin Tl başlık parası aldım. Orhan benim komşumdur dedi ve kızının Ebubekir’i sevdiği için verdiğini açıkladı. Kaynanası ise ben aracıya 29 Bin TL ödeme yaptım dedi. Songül bulundu mu sorusu okuyucularımız tarafından çokça sorulmakta. Henüz bu konuda bir gelişme bulunmuyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google