3 sene önce
3 sene önce

Zeynep Şenel’in Annesi Gürcünaz Hanım Bayıldı! Esra Erolda’da 26 Şubat!

En çok yorum yapan okuyucumuza çekilişle hediye göndereceğiz.

Atv ekranlarında canlı yayında son dakika gelişmesi. Kızının nerede olduğunu merak eden Gürcünaz Şenel “benim telefonumu alarak ortadan kayboldu” demişti. Esra Erolda ekibi 2 Şubat tarihli canlı yayında Zeynep Şenel’i bulduklarını açıkladı. Zeynep stüdyoya gelerek eve dönmeyeceğini açıklaması herkese şok yaşattı.

Kızım ne olur eve dön!

26 Şubat Esra Erol’da programında olağan üstü dakikalar yaşandı. Gürcünaz Hanım kızı Zeynep’e sarılmak istedi. Sarılma sonrasında anne duygu dolu dakikalar yaşadı ve bir anda fenalaştı. Esra Erol’da Gürcünaz Hanım’a  su ve kolanya ile sakinleştirmek istese de fenalaşması sonucu baygınlık  yaşandı. Erol’da ise programı acilen kapatmak zorunda kaldı.

Zeynep Şenel eve dönecek mi?

Programda yaşanan gelişmelerde ise; “Esenyurt’ta Aysel Abla ve İsmail beyin yanında kaldım.” demişti. Aysel hanım “ben Zeynep’e sahip çıktım” dedi ve “Annesinden almadığı iyiliği ben yaptım.” dedi. Aysel hanım ise ” Zeynep’in dışında evde Özbekistanlı bir kadın daha var.” dedi.

İsmin vermek istemeyen bir vatandaş Aysel hanım ve kocası kadın ticareti yapıyor iddiasında bulundular.

Zeynep: Uğur Gezgin benim uygunsuz fotoğraflarımı çekti demişti. Uğur’un arkadaşı programa katıldı. Doğuş’un yanına gittikten sonra Uğur’un en yakın arkadaşı olan Halil’in yanına gittim dedi.

Özlem Gölbaşı, Alper Vural ve Okan programda canlı olarak bağlandılar. Mustafa’da Özlem benim en yakın arkadaşım olan Alper’e kaçtı demişti.

Programdaki son dakikası gelişmesinde duygularınızı yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

En çok yorum yapan okuyucumuza çekilişle kitap göndereceğiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google