2 sene önce
2 sene önce

Volkan Konak 9 Temmuz Konukları Kimler? Kuzeyin Oğlu Tanıtımı!

Star tv cuma akşamları yayımlanan Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 9 Temmuz konukları kimler olarak sorusunun cevabı belli oldu. Türk televizyon ekranlarının en çok sevilen müzik programları arasına girmeyi hedefleyen ve son günlerde pandemi şartlarında zor günler geçiren şarkıcıların para kazanmasına yönelik olarak bir program başlatıldı.

Volkan Konak 9 temmuz konukları kimler olacak?

Karadeniz fırtınası Volkan Konak 12. bölüm konukları arasında türk hak müziğinden ve pop müziğinden isimler katılacak. 11. bölümde Niran Ünsal ile Koray Avcı canlı performans gösterdiler. Canlı müziği ve yorumladığı müzikler izleyicilerden tam not almayı başardı. Güçlü sesi ve eşsiz yorumları müzik severleri adeta mest etti. Programda yayımlanan şarkılar şu şekilde oldu.

Kardeş Türküler, Hayat Ağacı Taner Demiralp, Anadolu Ateşi albümünden, Dalgaların coşkusu, Manolya ve konukların kendi eserlerinin yer aldığı seçkiler seslendirildi.

Kuzeyin oğlu Volkan Konak son bölümü full izle;

Volkan Konak Poll Production Polat Yağcı yapımıdır. Sevil Tuığrul ise genel koordinatör olarak görev yapmaktadır. VOlkan Konak 11. bölümü full izlemek için aşağıdaki bağlantıdan videoyu seyredebilirsiniz.

Kuzeyin oğlu Volkan Konak 12. bölüm tanıtım videosu henüz daha yayımlanmadı. Yayımlanır yayımlanmaz okuyucularımıza paylaşacağız.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google