3 yıl önce
3 yıl önce

Volkan Konak 7 Mayıs Konukları Kimler Olacak? Kuzeyin Oğlu 4. Bölüm!

Star tv ekranlarının cuma akşamları izleyicileri ekranlara kilitleyen müzik programı Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 7 Mayıs konukları ile yine dop dolu bir yayın gerçekleştirecek. Burcu ile Hafta Sonu, Vahe ile Evdeki Mutluluk, İbo show gibi önemli projelere imza atan Star tv’nin Poll Prodüction tarafından anlaşma yaparak ekranlara yeni bir müzik programı daha başlattı.

7 Mayıs 2021 Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Konukları Kimler Olacak?

3. bölümü ekranlara gelen programın ilk haftasında karadeniz müziğinin önemli isimleri yer aldı. Program tv üzerinden yayımlanmaya başlamasının ardından en çok merak edilen konulardan bir tanesi Volkan Konak kimdir sorusu oldu ve biyografisi, eşinin adı nereli olduğu soruları merak edilmeye başladı. Aslen Trabzon Maçkalı olan Konak 1967 doğumludur. Eğitimine Maçka’da tamamdı. Daha sonra İstanbul’da eğitimini tamamladı. Eşinin adı ise Selma Konak’tır. Volkan Konak 4. bölüm konukları arasında Mustafa Sandal oldu. Diğer isimler belli olduğunda aktarmaya devam edeceğiz.

Volkan Konak reyting sonuçlarında kaçıncı oldu!

Cuma akşamları televizyon programlarında reytign rekorları kıran Arka Sokaklar, Kırmızı oda, son yaz dizileri de bu haftaki sıralamada zirvede kalmayı başardı. Gündüz kuşağı ve eğlence programlarının sıralamada yer alamadığı ilk 10 ab, total ve abc1 kategorisi reyting sonuçlarında ilk 6 program şu şekilde oldu.

  1. Kanal D Arka sokaklar.
  2. Tv8 Kırmızı Oda
  3. Atv Esra Erolda
  4. Fox Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber Bülteni
  5. Atv hava durumu
  6. Atv Nihat Hatipoğlu ile iftar programı.

1 Mayıs 2021 tarihli İmparator İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunu yaptığı İbo show konuklarının isimleri de belli oldu. Buna göre Ersay Üner, Murat Dalkılıç, şarkıcı Ebru Yaşar ile Simge Sağın canlı müziği ile izleyenlere hoş vakit geçirtecek. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google