3 sene önce
3 sene önce

Volkan Konak 30 Nisan Konukları Kimler Olacak? 3. Bölüm Tanıtımı!

Star tv ekranlarında cuma akşamları yayımlanan Kuzeyin oğlu Volkan Konak 30 Nisan 2021 cuma konukları kimler olacak şimdiden merak konusu oldu. Türk televizyon tarihinde ismini altın harflerle yazdıran ve Karadeniz müziğini herkese sevdiren isim Volkan Konak yayımladığı programda müzik ağırlıklı olarak yayımlanmaya devam ediyor.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 30 Nisan Konukları belli oldu mu?

Bu haftaki bölümde türk halk müziğinin önemli isimleri sahne aldı. Canlı performans sergileyen sanatçılar arasında Erdal Özcan Özlem Özdil, Türkü Akbayram ve Mercan Erzincan’in isimleri açıklandı. Bu kapsamda 1. bölümde karadeniz bölgesi sanatçılarının ağırlıklı olarak konuk öldüğü bölümde farklı bir konsept belirlendi. 3. bölüm olan gelecek haftaki bölümünde ise pop müziğinin önemli isimleri yer alabilir.

Volkan Konak reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Cuma reyting sonuçlarında Kırmızı oda, Son yaz arka sokaklar dizileri ilk sıralarda yer almayı başardı. Total, Ab ve ABC1 kategorilerindeki reyting sonuçları arasında Nihat Hatipoğlu, Müge Anlı, Atv ana haber bülteni, Esra Erol’da üst sıralarda yer alıyor. Kuzeyin oğlu programı ise ilk 10 program arasındaki yerini alamadı.

Konak müziğin yanında pek çok sosyal sorumluluk projesinde de yer almaya devam ediyor. En çok tanınan klipleri arasında Bahar kokulu aşıklarım, vargel çiçeğim, anacığım bulunuyor. Annelik blog sayfasını takip etmeye devam edebilir. Yazımız hakkınızdaki yorumları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google