1 sene önce
1 sene önce

Volkan Konak 23 Temmuz Konukları Kimler Olacak? Kuzeyin Oğlu 13. Bölüm Tanıtımı!

Karadeniz müziğinin efsane ismi Volkan Konak 23 Temmuz konukları kimler olacağı belli oldu mu? Volkan Konak 13. Bölüm tanıtımı yayımlandı mı? İşte detaylar.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 23 Temmuz Konukları Kimler Olacak?

Türk televizyonlarının en çok sevilen müzik programları arasında yer alma hedefiyle her hafta bir birbirinden farklı sanatçılar canlı performanslarını sergilemektedirler. Gerek Karadeniz müziği, gerek Türk halk müziğinden, Türkiye’nin sevilen pop sanatçıları sahne alıyor. Son Yolcu Söz Fikret Şenses’e ait müziğini seslendiren, Hande Yener Konuk oldu.

16 Temmuz 2021 Cuma akşamı yayımlanan yeni bölümünde Kutsi, Hande Yener ve Berksan konuk oldu. Volkan Konak 13. Bölüm konuğu pop sanatçıları arasında tanınan ve rekor dinlenme oranları yakalayan sanatçılar olacak. Daha önceki bölümlerde 1 sanatçı konuk olarak yer alırken, bu hafta üç kişi yer aldı. Aralıksız canlı performansla olarak şarkılar söylendi.

Volkan Konak Reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Bu hafta Cuma akşamlarının en çok sevilen dizileri arasında yer alan Aşk Mantık İntikam, Masterchef ve Fox ana haber bülteni ilk üç sırada yer aldı. Recep İvedik 6 ilk kez tv8 ekranlarında yayımlanacağı müjdesi de geldi.

Volkan Konak Berksan Kimdir?

Volkan Konak’a konuk olan Berksan Kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir? Berksan Özer 1979 yılı doğumludur. İlk albümünü 1003 yılında Çilek ismiyle çıkartmıştır. İstanbul’da yaşayan Berksan’ın eşi Fatoş Çinkitaş’tır.

Hamilelik ve annelik ile ilgili haberlerimizi takip etmek için tıklayın

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google