1 ay önce
1 ay önce

Volkan Konak 21 Mayıs Konukları Kimler Olacak? Kuzeyin Oğlu 6. Bölüm Tanıtımı!

Star tv ekranlarında yılbaşı özel bölümü ile ekranlara gelen Volkan Konak’a Mustafa Keser Konuk oldu. Müzik ağırlıklı olan yayının yeni haftadaki formatı merak edilmeye başlandı. Kuzeyin oğlu Volkan Konak 21 mayıs konukları kimler olacak sorusunu almaktayız. Bu sorunun cevabını her zaman olduğu gibi annelik blog sitesinden öğrenmiş olacağınızı müjdelemek istiyoruz. 2021 ramazan ayının ikinci günü cuma akşamı izleyicilerin hoşça vakit geçirebileceği programlar arasında Kuzeyin oğlu programı oldu.

Volkan Konak 21 Mayıs Konukları Kimler Olacak?

Global Medya ile Polat Yağcı Poll Production tarafından çekimleri gerçekleştirilen dev bir orkestraya sahip. Müzik programı reyting sonuçlarında yükseliş eğiliminde olmaya devam ediyor. Bu anlamda 21 mayıs Volkan Konak konukları pop sanat, türkü, Karadeniz müziğinin usta isimleri olacak. Bu haftaki bölümde eski konukların katıldığı ve beğeni ile alan bir özel bölüm hazırlandı. Yeni bölüm 6. bölüm konuklarının isimleri Kibariye, Mustafa Keser, Berkay oldu.

Bu hafta Cengiz Kurtoğlu, Zara, Savaş Özdemir canlı performansla bir çok sanatçının müziklerini seslendirecekler. Neşet Ertaş bu usta sanatçılardan bir tanesi oldu.

5. bölüm hakkında merak edilen tüm soruların cevabı için tıklayın

Kuzeyin Oğlu hakkında merak edilenler;

Volkan Konak’ın Babası kimdir? Baba ismi Cevat Konaktır. Nereli? Memleketi Trabzon Maçka’dır. Hangi üniversite mezunudur. Eğitimini Maçka’da ilk, orta ve lise bölümlerini tamamladı. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesinden Türk Müziği Devlet Konservatuvarı bölümünü bitirdi.  Boyu 1.73 M’dir. Kaç yaşındadır. Doğum tarihi 27 Şubat 1967’dir ve 54 yaşındadır.

İbo Show yeni bölüm neden yok? 15 Mayıs 2021 tarihli İbo show’da neden yeni konuklar yok sorusu şimdiden sorulmaya başlandı. Geçen hafta bölüm ramazan ayı Kadir gecesi nedeniyle ertelendiği açıklanmıştı. Bayram özel yayımlanan bölümlerde de eski çekimler tekrar yayınlandı. Bunun sebebi olarak Star Tv yönetiminden yayıncı ve yapımcı kuruluşlardan resmi bir açıklama gelmedi.

Bu haftaki sıralamada Arka sokaklar dizisi yine birinci sırada yer aldı. Kırmızı oda ise Tv8’deki yükselişine devam ediyor. Esre Erolda üçüncü sırada oldu. Diğer programların sıralaması şu şekildedir;

  • Kanal D Arka Sokaklar
  • Tv8 Kırmızı Oda
  • Atv Esra Erolda
  • Fox Selçuk Tepeli Ana Haber Bülteni
  • Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert
Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google