3 sene önce
3 sene önce

Temizlik Benim İşim Dış Ses Kim Olduğu Belli Oldu!

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı temizlik benim işim 22 Şubat günü ekranlara geldi. Kadir Ezildi program sunuculuğunu yapmaktadır. Aslen Bayburtlu baba ile aslen Konya ilinden olan annenin iki kardeşten bir tanesidir. Daha önceki mesleğinde özel bir hastanenin arşiv sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Temizlik benim işim son bölüm;

Haftanın 5 günü ekranlarda olan yarışmada 19 şubat haftasında birinci olan isim Aysel oldu. Yarışmacıların isimleri, Seher, Havva, Berfin ve Selma birinci olamadan programdan ayrıldılar.

22 Şubat 26 Şubat tarihleri arasındaki 66. haftaki programdaki yarışmacılar; Neslihan, Esra, Gözde olarak açıklandı.

Temizlik benim işim son bölümde her yarışmacıya kirli ve baslı yüzeyleri bulunan bir ev teslim edilerek 4 saat içinde temizlemeleri isteniliyor. Yarışmacılar bir birine temizlik sonucu puan veriyorlar. Haftanın son gününde birinci seçilerek kazanan yarışmacı belli oluyor?

Arayın temizleyelim; 0541 659 8991

Temizlik Benim işim dış ses kim olduğu belli oldu?

Program kamera arkasında neler olduğunu açıklayan Sinan Çiçek program ekibinin çekim öncesi etraftaki bazı detaylar için hazırlık yaptıklarını açıkladı. Bunlardan biri marka olan ürünler kaldırılıyor. Bu sezonun en pis evin çekimlerini gösteren Sinan Çiçek programdaki hazırlığı şu şekilde;

Program çekim ekibinden olan Sinan Çiçek Temizlik benim işim dış sesi ifşa etti. Tarık Koç.

Dış ses Tarık Koç bir çok programda seslendirme yaptı. Bu programlar arasında Yemekteyiz programında ve bir çok programda seslendirmeler yapmıştı. Aydoğan Temel, Sinan Çiçek dış sesmi sorusu çok sorulmaktaydı. Bu konudaki görüşlerinizi yazı altında yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google