8 ay önce
8 ay önce

Temizlik Benim İşim Bu Hafta Kim Birinci Oldu Açıklandı! Yeni Yarışmacı İsimleri!

Fox tv temizlik benim işim yarışması 19 Şubat kim birinci oldu! Şampiyon olan yarışmacı 10 Bin Tl ödül kazandı. Hafta içi her gün yayımlanan Kadir Ezildi sunuculuğundaki yarışma programı yine bu hafta izleyicilerden tam not almayı başardı. Kadir temizlik esnasında salıncakta sallandı. oyuncaklarla oynadı fakat yarışmacıların aklında hep bir soru vardı. Kaç puan alacağım?

19 Şubat 2021 tarihli yayında haftanın son yarışması gerçekleşti. Kim ne kadar puan aldı. Bu haftaki yarışmacı isimleri neler? Aysel, Berfin, Havva ve Selma yarışmacı olarak katılmışlardı. Son günde Berfin’e verilen oylamada ise Selma’dan 2, Havva’dan 3, Seher’den 4 ve Aysel’den ise 3 olmak üzere 12 puan alabildi.

Bu hafta kim kazandı? 

En yüksek puanı alan yarışmacı Aysel oldu. 22 Şubat pazartesi yeni yarışmacılar kimler olacak şimdiden merak konusu oldu. Kazanan yarışmacı 10 bin tl alacak. bunun için verilen temizlik işini en iyi şekilde yapmak ve diğer yarışmacılardan yüksek puan almak gerekiyor.

Temizlik Benim İşim Reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Kırmızı oda, Esra Erol’da, Arka sokaklar, Müge anlı, Ramo, üst sıralarda yer alıyor. Fox’un sevilen yarışması ilk 10 içerisinde bulunmuyor.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google