8 ay önce
8 ay önce

Tatlı Bela 26. Bölümü İzle! Kanal 7 Yeni Bölüm Fragmanı!

Kanal 7 ekranlarının sevilen hint dizisi Tatlı Bela 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı bela yeni bölümde neler yaşanacak? Ashta salonda çiçekleri düzenlerken ona karşı bir plan yaparak halının üzerine su dökülecek. Tesadüflerin bir birini kenetlediği Shlok ile Ashta arasındaki yaşanan gelişmeler izleyicileri Kanal 7 ekranlarına kilitledi. 20 Şubat 2021 tarihinde 26. bölüm ekrana gelecek.

Kanal 7 tatlı bela 26. bölüm

Waseem Sabrir ve Yusuf Ansari’nin yönetmenliğini yaptığı Hot Star India tarafından yapımının üstlendiği dizisnin yapım yılı 2013 yılıdır. Hindistan’da çekilen dizide Oyuncular Samir, Avinash Sachdev, Parikh, Wadhwa bazı isimler arasında yer alıyor. Tatlı belanın hindistandaki orjinal ismi Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir olarak açıklandı.

Tatlı Bela’nın konusu nedir?

toplumsal statü ve hayat görüşü farkı bulunan Ashta ile Shlok arasıdaki hayatı ele almaktadır. İkili arasındaki aşkta intikam almak için arka plandaki sinsi planlar olduğunu gözler önüne sermektedir. Shlok babasının intikamını almak ister paranın gücü her şeyden daha değerlidir. Diğer yandan Shlok ise hayat dolu ve iyi bir kalbe sahiptir. Duygularına değer veren bir kızdır. Yeni bölümde yaşanacak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google