3 sene önce
3 sene önce

Survivor Reytingleri Düşünce Çağrı ile Murat Ceylan Kavga Etti Yorumları!

Tv8 ekranlarında yayımlanan Survivor 2021 reyting sonuçları bir önceki yıllara göre hiçte iyi gitmiyor. Acun Ilıcalı’nın bol bütçeli projesi Tv8 ekranlarında hafta sonu ve hafta içi günlerde izleyici ile buluşuyor. En çok izlenen bölümleri arasında anlat bakalım, yemek ihaleleri, kavgalar tartışmalar ve elemeler oluyor. Ilıcalı’nın ekibi programın gidişatını değiştirecek önemli adımlar atıyor.

Survivor 9 Mart yeni bölümde Murat Ceylan Çağrı Kavgası;

Çağrı diskalifiye mi olacak yoksa kendi isteği ile mi ayrılacak sorusu gündeme geldi. Bu sorunun gündeme gelmesinin nedeni ise Survivor 44. bölüm fragmanında bulunuyor. Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar gerildi. En duygusal ödül olan iletişim ödülünü kim alacağı henüz açıklanmazken, çamur dolu alandan su dolu havuzlara atlayarak barajları geçemeye çalışan Çağrı sinirlerine hakim olamadı. Çağrının o sahneden kiminle kavga ettiği net olarak anlaşılmıyor. İkili tarışma Batuhan ile yapıldığı görülüyor. Fakat konseyde işler karışıyor.

Çağrı: Ne demek özür dilemeye gerek yok terbiyesiz herif diyor.

Murat Ceylan ise Çağrı yeter demesi üzerine, ne yeter, sana ne diye agresif davranışları oldu. Bu bölümde yaşanan olaylar gerçek mi yoksa kurgu mu olduğu konusunda çok sayıda yorumlar almaktayız.

Acun Ilıcalı Çağrı’nın oyunu bırakacağım demesini istedi. Bunu demezse diskalifiye olma yoluna gidilecek.

Survivor 2021 reyting sonuçlarında kaçıncı;

6 mart 5. sırada, 7 mart tarihinde  Total’de 2. sırada, 8 Mart tarihinde ise Totalde ilk 10!da yer alamadı, Ab’de ise 10. sırada.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google