3 sene önce
3 sene önce

Star Kuzeyin Oğlu Volkan Konak Ne Zaman Başlayacak Belli Oldu! Tanıtım!

Türk televizyonlarının en sevilen müzisyenlerinden olan Volkan Konak yeni müzik programı ile Star Tv ekranlarında olacak. 6 hafta önce ilk programı yayımlanan Kanal D Şarkılar Bizi Söyler, geçtiğimiz aylarda Star tv ekranlarında yayımlanmaya başlayan İbo show ile birlikte tv ekranlarında yeni bir soluk geldi.

Volkan Konak Kuzeyin Oğlu Ne zaman başlayacak?

Müzik programında 1. bölüm fragmanı için ilk tanıtım videosu geldi. Uzun süredir televizyon ekranlarında görünmeyen Konak, yapımcılığını Global medya tarafından üstlenilen bir yapım olarak Poll Production tarafından gerçekleştirilecek yapımın diğer programlarda olduğu gibi bir çok usta müzisyen şarkıcı konuğu olacağı ve tam bir müzik ziyafeti olacağı ifade edildi.

Volkan Konak 1. bölüm konukları kimler olacak?

Star tv ekranlarında yayımlanan tanıtım videosuna göre Özledik, uygar, asil ve cesur insanlara selam olsun ülke sizlerle daha güzel diyerek yakın zamanda starda buluşmak üzere dedi. Annelik Blog’un tahminlerine göre 2 hafta içerisinde program bant yayın olarak izlenebilecek. Hangi gün yayımlanacak konusunda ise henüz bir kesin açıklama yok. Cumartesi akşamları İbo show olduğu için cuma yada pazar akşamı yayımlanmasını beklemekteyiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google