3 sene önce
3 sene önce

Star 9 Mart Gerçeğin Peşinde Fatoş ile Recep Gündüz Yüzleşti!

Star ekranlarının hafta içi her gün yayımlanan programında kayıp dosyalar ele alınmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi Orman Muhafaza Memuru Birol Aslan 7.5 yıldır ortada yok. Öldürüldü mü yoksa kendi isteği mi ortada yok tüm bu soruların cevapları tanıklar tarafından ekranlara geliyor. Fatoş Gündüz ile Hüseyin gündüz yüzleşmesi 9 Mart 2021 tarihinde Star Gerçeğin Peşinde yeni bölümde ekranlara geldi.

Star tv gerçeğin peşinde 9 mart canlı izle;

Stüdyodaki büyük yüzleşme yayımlandı. Fatoş, yıllardır görmediği 16 yaşındaki kızı neden görüşmek istemiyor sorusu soruldu. Fatoş Hanım beni kötü olarak yansıttılar o yüzden kızımla görüşemiyorum dedi. Ailemden sevgi görmediğim için belki de çocuklarıma sevgi veremiyorum dedi.

Fatoş hanım sosyal medya hesabında neden kendisi Volkan isimli şahısla evli gösterdiğini açıkladı. Recep Gündüz ile boşanmak için böyle bişey yaptığını açıkladı. 4 yaşındaki kızını da alarak evini terkettiği iddia edilen olayda yüzleşme star tv canlı yayında geldi.

Star canlı yayın izle;

Televizyon ekranlarında izleyemeyenler Star Tv resmi internet sitesi üzerinden startv.com.tr/canli-yayin linkini tıklayarak izleyebilirler.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google