3 yıl önce
3 yıl önce

Şarkılar Bizi Söyler 31 Mayıs Konukları Kimler Olacak? 14. Bölüm Tanıtımı!

Kanal D ekranlarının pazartesi akşamları sevilen eğlence programı şarkılar bizi söyler 31 Mayıs konuklar kimler olacak belli oldu mu? Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ile Hakan Altun her hafta bir usta sanatçının eserlerini seslendiriyor. Bu hafta kimin şarkısı seslendirilecek.

Şarkılar bizi söyler 31 mayıs konukları kimler?

Son bölümde Müzeyyen Şenar şarkıları seslendirildi. Bu haftaki sürpriz sanatçı kim olacağı açıklandı mı? Annelik Blog olarak tahminlerimize göre Barış Manço, 11 Mayıs tarihinde vefat eden İbrahim Erkal gibi isimlerin olmasını beklemekteyiz. Bu haftaki bölümlerde İren Derisi, Kutsi olarak açıklandı. Programda ağırlanan isimler ise iu şekilde. Coşkun Sabah, Cengiz Kurtoğlu oldu.

Şarkılar bizi söyler reyting sonuçlarında kaçıncı sırada?

Hakan Taşıyan geçtiğimiz haftalarda rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. 13. bölümde yeniden ekranlara dönecek mi sorusu henüz cevap bulamadı. Sibel Can ile Hüsnü Şenlendirici programlarda bu açıklama yapmazken, haftalık reyting sonuçlarında kaçıncı sırada olduğu merak edilmeye devam etti. Bilindiği gibi daha önce perşembe akşamları olan yayın saati değişti. Pazartesi olarak yayımlanmaya devam edecek. Saat 20:00’de başlayacak. Pazartesi reyting sonuçlarında ilk 7 program şu şekilde açıklandı;

 1. TRT1 Uyanış büyük selçuklu
 2. Show tv çukur
 3. Atv Müge Anlı
 4. Atv Esra Erolda
 5. Marasşı
 6. Selçuk Tepeli Fox Haber
 7. Tv8 survivor yarışması
Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • Ben

  28 Mayıs 2021 - 02:46

  Şarkılar bizi söylere Bu hafta kim gelecek

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google