7 ay önce
7 ay önce

Şarkılar Bizi Söyler 25 Mart 5. Bölüm Konukları Kimler? Sibel Can Tanıtım!

Kanal D ekranlarının sevilen show programı 25 mart şarkılar bizi söyler konukları kimler olacak şimdiden en çok merak edilen konu haline geldi. Bu hafta 4. bölüm özetinde bir birinden usta sanatçılar programda yer aldı. İsmail Tunçbilek bunlardan bir tanesi oldu. İşte 4. bölüm özeti;

Son bölümde kimin şarkısı söylendi!

Perşembe günü bölümün adı Şarkılar Ferdi Tayfur’u söyler oldu. Usta sanatçının eserlerini Sibel Can, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici ve diğer konuklar tarafından seslendirildi. Serdar Ortaç İsmail Tunçbilek katılımcı oldu. Bilindiği gibi programlar bant yayın olarak yayınlanıyor. Poll Production tarafından çekimi yapılmakta. Yeni bölüm çekimleri de yaklaşık 4-5 gün öncesinden çekilmektedir. 5. bölüm fragmanı da youtube üzerinden yayınlanacaktır.

Şarkılar Bizi söyler 25 Mart konukları kimler?

Sibel Can hadi gel fadimenin düğününe gidelim şarkısındaki muhteşem halay ekran başındakilerin stresini alacak türden oldu. Koronavirüs günlerinde tüm vatandaşlar tv erkanlarında güzel vakit geçireceği bir program ararken, Star tv ibo show herkesin yüreğine su serpmişti. Yeni müjde de Sibel Can ve ekibinden geldi. Program formatı bir çok yapıma göre farklı olsa da izlenme oranı her geçen gün artarak devam etmektedir. 25 mart tarihindeki konukları belli olduğunda bu sayfada açıklayacağız. Sizde yorum olarak diğer okuyucularımızın bilgisine sunabilirsiniz.

Şarkılar bizi söyler reyting sonuçları nedir?

Perşembe akşamları tv ekranlarında pek çok dizi yayımlanıyor. Mucize doktor, Esra Erol’da, Bir Zamanlar Çukurova, Müge Anlı ile Tatlı Ser, Selçuk Tepeli Fox Ana haber ve Survivor reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Kanal D Şarkılar bizi söyler henüz ilk 10 program arasında yer alamsa da git gide izlenme oranları Ab, Abc1 ve Total’de artmaya devam ediyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google