3 sene önce
3 sene önce

Şarkılar Bizi Söyler 2. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Orhan Gencebay Açıklaması!

Kanal D yeni show programı Poll production tarafından yapımı olan Şarkılar bizi söyler 2. bölüm ne zaman yayımlanacak belli oldu. Bilindiği gibi 19 yıldır program yapan İbrahim Tatlıses, ibo show programını yapmaya başlamasının ardından kanal d atağa geçerek yeni bir proje açıkladı. Hakan Altun Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can tarafından sunulan 2. bölüm geçtiğimiz günlerde yaşanan ülkemizi derin üzüntüye boğan şehitlere saygıdan dolayı iptal edildi.

Şarkılar bizi söyler yeni bölüm ne zaman?

4 Mart perşembe günü olması gereken Orhan Gencebay’lı 2. bölüm ne zaman yayımlanacağı da belli oldu. Yapılan açıklamada 7 Mart pazar günü saat 20:00’de ekranlara gelecek.

Şarkılar bizi söyler reyting sonuçları;

Reyting Total sonuçlarına göre yeni show programı henüz istenilen sıralamayı elde edemedi. Pazar günü sihirli annemi konuştukça, magazin d pazar, arda ile omuz omuza, Balçiçek ile sohbete geldik, Iron Man, Sadakatsiz, Kanal d hafta sonu haber, hekimoğlu, sır, bölümleri yayımlanacak.

  1. BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA
  2. ESRA EROL’DA
  3. MUCİZE DOKTOR
  4. MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
  5. BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

11 mart perşembe günü şarkılar bizi söyler 3. bölüm konuğu kim olacağı merak edilen konular arasında yer almaktadır. Programın henüz çekimleri tamamlanmadı. Tamamlandığında Kanal D ekranlarında fragmanlar yayımlanacak. Tanıtım filmi yayımlandığında annelik blog okuyucularına gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google