3 sene önce
3 sene önce

Şarkılar Bizi Söyler 12 Nisan Konukları Kimler Olacak? 7. Bölümde!

Kanal D ekranlarının pazartesi akşamları yayımlanan show programı şarkılar bizi söyler 12 Nisan 2021 konukları kimler olacak merak konusu oldu. Sİbel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici üçlüsünün muhteşem programında yayın saati değiştirildi. Her hafta bir müzisyen ve usta ismin şarkıları söylenecek. 6. bölümde Ferdi Özbeğen şarkıları söylendi ve Konuk Ata Demirer oldu.

Şarkılar Bizi Söyler 7. bölüm ne zaman? Yeni tarih ve saati!

Kanal D yayın akışında değişikliğe gittiğini duyurdu. Bu değişikliğin nedeni ise yaşanmış hikayelerin konu olduğu dizi Camdaki kızın yayına girmesi ile birlikte oldu. Hakan Altun açıklamasında haftanın ilk gününde yorgunluklarını atabilecekleri program olacak dedi ve her hafta pazartesi günü saat 20:00’de yayımlanacağını açıkladı.

12 Nisan Şarkılar Bizi söyler konuğu kim olacak? Kimin Şarkıları söylenecek?

7. bölümde kimin şarkıları söyleneceği merak konusu oldu. Bu merakı giderecek olan 7. bölüm tanıtımı ile açıklanacak. 6. bölümde Ferdi Özbeğen müziği seslendirildi. Bu hafta ise yine muhteşem ses sanatçısı hayatı ele alınacak. Klarnetin virtözü Hüsnü Şenlendirici, duygusal müziklerin kralı Hakan Altun ile Sibel Can Ata Demirel’i konuk aldılar.

Ata Demirel ile Sibel Can şaka yaptım şarkısına eğlenceli bir düet yaptılar. Orhan Gencebay’dan hey gidi dünya şarkısı devam eden programda, Sezen Aksu’nun kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı ile kapanış gerçekleşti.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google