3 sene önce
3 sene önce

Şarkılar Bizi Söyler 11 Mart Konukları Belli Oldu! Kanal D 3. Bölüm!

Kanal D ekranlarının yeni show programı bu hafta yayın tarihi değiştirilerek izleyici ile buluştu. Şarkılar bizi söyler 11 Mart konukları kimler olacak belli oldu. Bu haftaki bölümdeki sürpriz gelişmeler izleyenleri ekranlara kilitledi. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici son bölümde Orhan Gencebay’ın eserlerini seslendirdiler. Usta sanatçı da programa katıldı.

Yeni bölüm ne zaman? Konuklar kimler olacak açıklandı mı?

Şarkılar bizi söyler 3. bölüm konuğu Sezen Aksu olacak. Programa bir birinden star isimler katılacaklar. Pazar günkü bölümde Şafak Sezer geldi. Perşembe günü ise Kirabiye gelecek. Show programı kanal d ekranlarında izlenebilecek ve perşembe saat 20:15’te bant yayın olarak ekranlara gelecek. Geçen haftaki bölüm Bitlis ilindeki helikopter kazası nedeniyle Türkiye’yi derin bir üzüntüye boğan şehitlerimizin olması nedeniyle program yayımlanmadı.

Kanal D yeni dizi müjdesi!

Kanal d yeni dizi  müjdesi verdi. Camdaki Kız dizisi yakın zamanda başlayacak. Kırmızı oda masumlar apartmanı dizilerinin esinlediği yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinde yaşanmış gerçek hikayelerden kaleme alındı. Kanal D eknralarında her salı saat 20:00’da Hekimoğlu dizisi, her cuma ise Arka sokaklar reyting rekorlarına doymuyor. Perşembe günlerinde ise henüz bir liderlik olmasa da yeni bölümler için iyi bir hazırlık yapıldığı ifade ediliyor. Önceki hafta Müslüm Gürsel eserleri, bu hafta Orhan Gencebay 2. bölümün ana konuğu oldu. 11 Mart 2021 konuğu ise Sezen Aksu olacak. İzlemeye devam etmeyi unutmayın.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google