3 sene önce
3 sene önce

Sahte Gelin Evlendirme Vaadi ile Bülent Çelik’i 720 Bin Tl Dolandırdı mı?

Show tv ekranlarında ikinci sahte gelin olayı mı gündeme geldi. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan Bülent Çelik 720 Bin tl dolandırıldım diyerek programa katıldı. İddiaya göre sahte gelin damadı dolandırdığı altınları sevgilisine verdi.

Sahte Gelin mi

Damat adayı 720 Bin Tl’yi nasıl kaptırdığını açıkladı. Söz töreninde Emine Başar damat adayının parasını ve kalbini çaldığı iddia edildi. Haftanın ilk gününde yeni bir dosya daha canlı yayında açıklandı. 22 Şubat 2021 pazartesi show tv canlı yayında diğer bir gündeme gelen konu ise Dilara Çoban oldu. Dilara çoban canlı yayına katıldı.

Dilara Çoban bulundu mu?

Canlı yayındaki açıklamaları ile izleyenler şok yaşadı. Dilara ailesini suçları ve Emrah hakkındaki iddiaların çoğunun doğru olmadığını ifade etti. Dolandırılma iddiaları ile ilgili devam eden mahkemelerden de haberi olduğunu ailesine dönemeyeceğini ifade etti. Dilara çoban eve dönemeyeceğim dedi. Mağdurlar canlı yayına katılmaya devam ediyor. Emrah’ın eski eşi ve işe yerleştirme vaadiyle dolandırıldığını iddia edenler programda açıklamalar yaptı.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google