3 yıl önce
3 yıl önce

Paylaş Benimle Ekibinin İsimleri Nedir? Gökhan Çınar Seans Ücreti!

Türk televizyon tarihinde bir ilk. Bir çok yapımından farklı olarak hayatın zoruluk ve mücadelesi içerisinde yaşadıklarını anlatmak ve uzman ekiplerin desteği ile birlikte programda anlatmak isteyenler için bir program başladı.

Yönetmen Süleyman Göksel, Arzu Akbaş olarak yapmaktadır. Uygulamacı yapımcı Begüm Dıvarcıoğlu, Kurgu yönetmeni Faruk Açıkalın olarak açıklandı. Editör Mehmet Şahin ile Açelya Bozkurt Özbek yönetmen yarımcısı Bediye Doğan ile Kadir Canberk Göncü olarak görev yapıyor.

Sanat yönetmeni Gizem Demir, yapım asistanı Fatma Kasal, Göcal Kızıltaş, Stajyer Eda Kantar, Teknik sorumlu Görkem Celiloğlu, Görüntü yönetmeni Celal Salta ekip içerisinde bulunuyor. Kameramanlar Salih Söğüt, Mustafa Gökpınar, Ufuk İlgar, Seyfi Gül ile Uysal Taşkın, Dijital aktarma uzmanı Emre Gülçen, Kamera asistanı Uğur Beddaş, Ses Şefi Tuncay Kocaman, Ses teknisyeni Gökhan Özsinbül, olarak açıklandı.

Paylaş benimle Uzman ekibin isimleri ise şu şekide;

Klinik psikolog Dr Çağla Gülol, Klinik Psikolog ve Psikodramatist Berrak Artemiz Çınar, İnanç Sümbiloğlu, Psikolog ve Psikodramatist Eda Kurtuluş olarak açıklandı. Gökhan Çınar’ın asistanı Aişe Danışman, İçerik editörü Zeliha Sönmez ile Psikolojik danışman Mehmet Durmuş olarak görev yapmaktadır. Program Talya prodüksiyon tarafından çekimleri gerçekleştirilmektedir.

Paylaş benimle başvuru iletişim bilgileri

Görüş ve öneriler 0212 987 30 70 numarası üzerinden ve tv8 mail adresi olarak oluşturulmuş olan izleyicitemsilcisi @ tv8.com.tr adresinden yapılabilecek.

Gökhan Çınar ruh sağılığı alanında uzman psikolog olarak kişilere danışmanlık hizmeti de vermektedir. 1983 yılı doğumlu olan Çınar Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimi almıştır. Kayı bozuklukları, korkular, aile ve okul danışmanlığı, özgüven sorunları, travmalar gibi bir çok alanda destek vermektedir. Gökhan Çınar seans ücretleri ne kadar olduğunu iletişim bilgilerinden arayarak öğrenebilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google