10 ay önce
10 ay önce

Operasyon 41 Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır? Yarışmacı İsimleri!

Operasyon 41 yarışması başvuru formu, başvuru nasıl yapılır?

Kanal D ekranlarında sevilen yarışma programı operasyon 41 başvuru formu açıldı. Buna göre eğlenceli ve bir o kadarda aksiyonlu program çekimlerinde yer alarak güzel vakit geçirmek isteyenler için operasyon 41 yarışma başvurusu nasıl yapılır yazımız tam size göre. İşte detaylar.

Operasyon 41 yarışmasına başvurular Kanal D resmi internet sitesi üzerinden açılan bir form aracılığı ile alınacaktır. Öncelikle https://www.kanald.com.tr/operasyon-41/operasyon-41-basvuru-formu linkini açtığınızda size kişisel verilerin işlenmesi ile ilgili bir uyarı gelmektedir. Bu uyarıyı dikkatlice okumanız istenilmektedir.

Operasyon 41 başvuru formu formu;

Kendi fotoğrafınızı yüklemeniz ve alt bölümde bulunan bilgiler arasında ad ve soyadınızı, mail adresinizi, cep telefonunuzu ve bir yakınınızın cep telefonunu girmeniz istenilmektedir. İkamet adresi, cinsiyet, doğum tarihi, boyunuz, kilonuz, mesleğiniz ve tüm sekmelerdeki sorulara dikkatlice cevap verdikten sonra son bölümde Dtv haber ve görsel yayıncılık yarış muvafakatnamesi ile taahhütnamesini tarafların yetki ve yükümlülüklerini okumanız kişisel verilerin işlenmesi hakkındaki aydınlatma metnini okumanız altından veri politikası belgesini okudum ve kabul ediyorum sekmesini işaretlemeniz gerekecektir.

Başvuruda son adım en alt menülerde bulunan başvuru yap butonuna basmanız gerekli olacaktır.

Yarışmanın 2021 seçimleri gerçekleşmeye devam ediyor. Silah tutkunuzu spora çevirebileceğiniz bir yarışma formatında çekimler yapılacak. Operasyon 41 her cumartesi saat 20:00’de kanal d ekranlarında izleyebileceksiniz.

Operasyon 41 yarışmacıları;

Operasyon 41 yarışmacıları kimler; Mecit Eren çamkerten, Keram Akçay, Nilay Örkmez, Özgür İçöz, Özhan Demirel, Yunus Emre Elmadağ, Tamer Taylan Ayvalı, Nazlı Özleyiş isimleri yer almaktadır. Diğerleri ise; Gözde Kara, Tuğçe Karaman, Fatma Bayındır, Gizem Aytek, Merve Bekdemir Atıcılık, Merve Tanali yüzme, Hamdi Kuzgun MMA olmaktadır.  Son olarak; İbrahim Diken Fitness, Elif Nur Çatkaya, tennis ve fitness, Kübra Gölcü MMA, Burak Aslan Krav Maga, Emre Kambur Crossfit, Esin Başkurt Yazıcı Aikido, Halil Demirkıran binicilik alanında yarışacaktır.

Operasyon 41 sunucusu kimdir?

Sunucusunun ismi Hasan Yalnızoğlu’dur. Henüz 6 yaşlarında jimnastik sporu ile ilgilenen Yalnızoğlu, Show tv Kanal D gibi tv programlarında yarışmacı ve sinema filmlerinde oyuncu olarak katıldı.

Başvuru İçin; https://www.operasyontr.com/basvuru-formu/

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google