3 sene önce
3 sene önce

Esra Erolda Not Bırakarak Kaçan Fehime Kalaycı Bulundu mu? Kibar Hanım’dan Açıklama!

Esra Erolda 11 Mart 2021 tarihli canlı yayını ekranlara geldi. Perşembe günü izleyici ile buluşan programda 1 aydır kayıp olan Bursalı Fehime Kalaycı’yı arayan kardeşi ve annesi Süreyya hanım ekranlara geldi. Esra Erolda Fehime Kalaycı nerede? Nereye kaçtı ve kiminle birlikte olduğu merak edilmektedir. Yatağın üzerine bir not bırakarak sabaha karşı pencereden kaçtığı açıklandı. 33 yaşında ve hiç evlenmeyen kuaförde çalışan Fehime’nin neden kaçtığı soruldu.

Esra Erol’da 11 Mart 2021 canlı yayında yaşananlar şok etti!

Kaçış görüntüleri de ortaya çıktı. Annesi Süreyya hanım neden kaçtığını anlamadıklarını aktardı. O gün normal bir şekilde vakit geçirdiklerini ifade ederek sabah kalktığımızda olmadığını anladık dedi.

Kibar Hanım’dan açıklamaları geldi!

Kibar hanım gerçekleri anlatmaya geliyor. Eski Kocası Ahmet Bey ile ilgili yeni açıklamalar yapacağı açıklandı. Ağabeyim Ahmet’in açıklamaları herkesi şok etmişti. Bu kez 15 yıl önceki dosya yeniden açıldı.

Fahrettin Bey Suzan hanıma ilişkin açıklamaları herkesi şok etti. Daha öncesinde resmi nikah kıymadan yaşadığı ifade edilen Suzan hanımın annesi ben evlenmek istiyorum Ben Sakarya’da mutluyum dedi. Atv canlı yayını izlemek için atv resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Esra erolda reyting sonuçlarında her gün zirvede bulunuyor. Gündüz kuşağının en çok takip edilen programları arasındaki programdaki yaşananlar neler olduğunu aktarmaya devam edeceğiz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google