3 yıl önce
3 yıl önce

Nezen Germiyen ile Lütfiye Gündüz’ü Kim Öldürdü! 8 Yıl Sonra Çıkan İlişki Detayı!

Atv erkanlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında 8 yıldır kayıp olan Lütfiye Gündüz bulundu mu sorusunun cevap aranıyor. 8 yıldan beridir başına ne geldiği anlaşılamayan ve adli makamlar tarafından da araştırılmaya devam eden olayda ilişki ağı açıklaması geldi. 8 yıl aradan sonra açığa çıkan ilişkiler ağında Nezen Germiyen’ı kim öldürdü sorusu için tüm gelişmeler şu şekilde;

Müge Anlı 10 Mayıs Özeti;

10 Mayıs Müge Anlı canlı yayınında Anlı açıklamasına göre Nezen’i kim öldürdü ise Lütfiye’nin başına ne geldiğini de biliyorlardır dedi. Anlı konukların açıklamalarına sinirlendi ve ne reklamından bahsediyorsunuz 13-14 yaşlarındaki kız çocuğunu Nezen’i kim öldürdü ve başına ne getirdiyse Lütfiye Gündüz içinde aynı şeyleri yapmış olabilir. Konuklara; siz burada evden izler gibi izliyorsunuz ve hiç ete süte karışmadan açıklama yapmak istemiyorsunuz dedi.

Kilit isim Ahmet Taşkın’ın ablası canlı yayına katıldı. Melek Hanım çocuğun katilinin bir an önce ortaya çıkmasını istiyorum dedi. Melahat hanım’ın cevaplarına karşı sinirlenen Melek hanım ben vicdanen çok rahatım dedi.

Hüseyin Germiyen, Melahat Germiyen’da katılımcılar arasında yer alıyor. Nezen ile Lütfiyeyi kim ortadan kaldırdığı sorusu yarınki canlı yayınında cevap aranmaya devam edilecek.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google