8 ay önce
8 ay önce

Müge Anlıdan Olaylı Ayrılan O İsim Didem Yılmaz’la mi Geçti! Açıklama!

Atv ekranlarında hafta içi yayımlanan gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert Programından ayrıldığını açıklayan Prof Dr. Arif Verimli’den bir açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde ayrıldığını açıklamasında kırgınlığını ifade eden Verimli için bir iddia ise Show tv ekranlarında yayımlanan Didem Yılmaz Arslan’la Vazgeçme programında olacağı konusu oldu.

Arif Verimli Neden ayrıldı?

Müge Anlı’nın programından ayrılırken kırgınlığım var ifadesini kullanmıştı. Aynı programda çıkan Şevki Sözen’de bu konudaki açıklamaların doğru olduğunu ifade etmişti.

14 yıldan beridir Anlı’nın programında danışmanlığa devam eden Verimli, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; Tedavi için muayene saatlerinin 14:00 ile 20:00 saat aralığında olduğunu, bu yüzden öğleden sonraki programlarda bulunmasının mümkün olmadığını aktardı. Dinlendiğini herhangi bir programda çıkmayacağını açıkladı.

Didem Arslan Yılmaz’ın programındaki uzmanların isimleri neler?

Program canlı yayında katılım sağlayan Emekli Cinayet Büro polisinin ismi Orhan Kemiksiz. Katılımcılardan Avukat’ın ismi ise Handan Bakbak. Uzman isimler arsaında Prof. Dr. Aytül Çırapçıoğlu’da bulunuyor. Muhabirlerin isimleri ise Tuğçe Kocaman, Gizem Aydoğdu, Gökhan Bektaş’tır.

Vazgeçme programı telefon numaraları: 0212 702 2222

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google