3 sene önce
3 sene önce

Müge Anlı’da Lale Şekeroğlu, Ergün Çanakçı ve Emel Şimşek Bulundu mu?

26 Mart 2021 tarihindeki canlı yayın Atv Müge Anlı Tatlı Sert programı son gelişmeleri Annelik Blog okuyucularına aktarıyoruz. Geçtiğimiz günlerde programda katılan Nebahat Şimşek kızı Emel Şimşek’in nerede olduğunu sormuşlardı. 3 çocuk annesi olan Emel hanım bugün canlı yayın katıldı fakat Nebahat Hanım’a karşı kızgınlığı var. Kardeşi Gökhan Şimşek ile de konuşmak istemediğini ifade eden Emel Hanım yayını terketti.

Emel hanım ise ben Fatih ile mutluyum diyerek ailesine geri dönmek istemediğini ifade etti.

Lale Şekeroğlu Bulundu mu?

Diğer kaybolan ve yakınlarının çağrısını yenileyen bir diğer konu ise şudur. Müge Anlı Lale Şekeroğlu bulundu mu? Şekeroğlu 2 çocuk annesidir. İddiaya göre ayrılmak istediği eşi tarafından bir psikolojik şiddet görmekte olduğu ifade edilmektedir. Ailesi uzun zamandır haber alamıyorlar.

Ergün Çanakçı Bulundu mu?

Taksici Ergün Çanakçı nerede olduğu merak edilen diğer bir konudur. Son olarak 11 Mart tarihinde ortadan kaybolan Ergün bey 3 çocuk babası ve 40 yaşındadır. Ergün Çanakçı bulundu mu? Henüz ortada yok fakat ihbar hattını arayanlar canlı yayına katılarak kaybolanların nerede oldukları yakın zamanda ortaya çıkması bekleniyor.

Müge Anlı canlı yayın

0212 354 4326 canlı yayın hattını arayabilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google