3 sene önce
3 sene önce

Müge Anlı’da Ayakkabı Fırlatıldı! Gülşen Caymaz Bulundumu? Valiz Detayı!

Atv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı’da Gülşen Caymaz bulundu mu sorusu cevap aranıyor. Önceki günkü canlı yayında bazı önemli detaylara ulaşıldı. Gülşen’in annesi canlı yayında ayakkabı fırlattı. 8 yıldır kayıp olan Gülşen için Kamile Bağlıkurdu katıldı.

Suçlamalarda bulunulan programda Murat Akın’a ayakkabı fırlatan Kamile Bağlıkurdu’yu program ekipleri zorlukla kontrol altına aldılar. Şüpheli kayıp olayında 18 yaşında iken eşinin vefat ettiği aynı evde yaşadıkları annesi ile aralarının da iyi olmadığı ve sık sık tartışmalar yaşandığı ifade edildi.

Annenin iddiası öldürülmüş olabilir!

kaybolduktan sonra her yerde aranan ve bulunamayan Caymaz’ın öldürülmüş olabileceği iddia edildi. Karaman il Emniyet Müdürlüğünden canlı yayında ihbar olarak kabul edilmesinin ardından bir bavul incelemeye alındığı açıklandı.

karaman ilinde beraber çalıştığını söyleyen Ebru hanım canlı yayına katıldı. Kırmızı ayakkabının Gülşen’e ait olduğunu ifade etti. Mavi renkteki bavulun içerisindeki eşyalardan makyaj çantası Gülşen’e mi ait. Arkadaşı Ebru 3 gün çalıştığını ve bir daha mekana gelmediğini ifade etti. Siyah kaide elbise, makyaj çantası ile kırmızı ayakkabıları teşhis etti. 2013 Haziran ayında karaman ilinde bir mekanda beraber çalıştıklarını açıklaması Emniyet güçlerinin olaya ait önemli bir detay olacağı düşünüyor.

Gülşen ailesinden neden kaçtı?

Ebru’nun iddiasına göre ailesinden kaçtığı ifade edildi. Pınar Geyik programda kardeşinin bu durumu karşısında üzgün kendini zor tuttu.

Müjdeli haber geldi.!

Ankara ve Çorum Emniyet Müdürlüğünden yapılan çalışmada 13 yaşındaki kızı alıkoymadan 8 kişi gözaltına alındı. 43 gün sonra yaşanan mutluluk Mehmet Ergin ve aileyi mutlu etti.

Zeynettin’in kardeşi 22 yıl sonra bulundu. Gülbahar canlı yayına katılarak ailesinin fotoğraflarını gösterdiler.

Atv canlı yayında Müge anlı’da programındaki gelişmeleri AnnelikBlog sayfasını takip etmeye devam ediniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google