3 sene önce
3 sene önce

Müge Anlı’da 19 Şubat 10 Yıldır Kayıp Güldane Biçer Bulundu mu?

Atv ekranlarının gündüz kuşağı sevilen programı Müge Anlı’da Tatlı Sert programında bir kayıp daha aranıyor. Güldane Biçer bulundu mu? 10 yıldır ortalıkta bulunmayan Biçer’in 3 çocuk annesi olduğu açıklandı.

19 Şubat Müge Anlı Güldane Biçer bulundu mu?

Programa katılan yakınlarından Melek Kurt ben çok sık görüşürdüm ve bana çok şey anlatırdı dedi. Güldane’nin kız kardeşi olan Melek, Murat isimli bir kişi ile görüştüğünü duyduğunu aktardı. Kız kardeşinin kaybolmadan önceki gün boşanalım dediğini duydum dedi. Eşinden şiddet görüyor muydu sorusunu cevaplandıran Kurt, eş şiddetinden dolayı ailesine sığınıyordu dedi. Güldane Biçer henüz bulunmadı ve henüz nerede olduğuna dair bir açıklama bulunmuyor. Tanıyan ve bilenlerin programa bağlanarak bilgi vermesi bekleniyor.

Osman Biçer’in Kuzeni İlayda Biçer canlı yayına katıldı. Açıklamada Avcılar sahilinde kaçmadan 3 gün önce birlikte olduklarını aktardı.

Gülşen Caymaz bulundu mu?

Diğer kayıp ise Gülşen Caymaz olayında bavul detayı savcılığı harekete geçirdi. Karaman Emniyet Müdürlüğünden bavulun içinde bulunan eşyalar Gülşen Caymaz’a ait olabileceğine ihtimal olarak eşyalara el koyularak incelemeye alındı!

Tatlı Sert Programı canlı izle

Tv ekranlarından canlı yayını izleyemeyenler için atv.com.tr/webtc/canli-yayin linkini yeni tarayıcıdan açmanız gerekmektedir.

Müge Anlı İhbar hattı nedir? 0212 354 4325 ve 354 4326 numaralarından programa katılmak istediğini belirtebilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google