3 yıl önce
3 yıl önce

Müge Anlı Nalan Ülker 850 Bin Tl Dolandırıldığını İddia Ediyor!

Atv Müge Anlı programında kayıp kişiler, faili meçhul cinayetler bir bir çözüme kavuşuyor. Bunlardan bir tanesi de Nalan Ülker dosyası oldu. Hafta içi her gün yayımlanan programa başvuru yapan Ülker eski sevgili ile babasının kuzeni tarafından neyi var ise kazançlarının tamamını kaybettiğini açıkladı.

Müge Anlı 30 Mart 2021 canlı yayın!

30 Mart 2021 tarihli yayınlanan canlı yayında Manisa ilinde kaybolduktan 35 gün sonra baraj gölünde ölü olarak bulunan Özcan Eren cinayetindeki kararın açıkladığı ifade edildi.

Dolandırıcılık mı kendi eliyle mi parayı verdiği sorusunu soran Anlı’nın sorularını cevaplandıran Nalan; ben senin işlerini halledeceğim dedi fakat bana senet imzalatmış dedi. Babamın kuzeni ve eski sevgilim tarafından 1 milyon 2 yüz yirmi bin lira ve arabalarının dolandılar beni dedi.

Şimdi borç batağında mücadele ediyor!

Oturduğu evinde kendisinden gitmesinden korkan Ülker eviminde gitmesini istemiyorum diyerek göz yaşları içerisinde başından geçenleri anlattı. İddiaların odağındaki isimlerden nasıl bir açıklama geleceği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Müge Anlı canlı yayını izlemek için atv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google