3 yıl önce
3 yıl önce

Müge Anlı’da Tatlı Sert Mervenur Polat Bulundu mu? Görgü Tanıkları Anlattı!

Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile tatlı Sert, 1 Mart 2021 pazartesi günü canlı yayında ekranlara geldi. 19 Ekim tarihinde Antalya’daki iş hanında kaybolan Mervenur Polat bulundu mu sorusu cevap aranıyor. Henüz aha 20 yaşında olan Polat için aileleri kayıp başvurusu yaparak Anlı’nın programına başvuru yaptılar. Bir haftadır çağrı yapan ailenin açıklamaları ve görgü tanıklarının Atv canlı yayındaki açıklamaları şu şekilde;

Mervenur Polat’a ne oldu?

Mervenur’un şüpheli ortadan kaybolmasının ardından, iddiaların odağındaki Cüneyt Akyol yayına katıldılar. Cüneyt’in arkadaşı da Cüneyt’in evine gidemediği için benim evde kaldı dedi. Gökhan ve Mervenur o gün yaklaşmışlardı dedi. Mervenur üzerine çarşafı çekmiş ağlıyordu dedi.

Yakınlarından kardeşi Güldane Hanım, Ebru Köse programa katıldılar ve Merve Nur’un nerede olduğunu merak ettiklerini anlattılar.

Ferdi Tanrısevdi, İbrahim Halil Şahin, Gökhan Hamurcu görgü tanıkları olarak son yaşnanları anlattılar. Gökhan Hamurcu ben ikisi evde görünce balkondan atladım dedi. Görgü tanıkları o gün iş hanında yaşananları tek tek anlattılar. 19 Ekim 2020 yılı tarihindeki son göründüğü yerde Gökhan, Aziz, Cüneyt, İbrahim, Zeyep, Ferdi daha öncede ifadelerine başvurulduğu açıklanmıştı. 4 aydır bulunamayan Mervenur öldürüldü mü? Kaçırıldı mı? Son gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google