2 hafta önce
2 hafta önce

Müge Anlı Medine Çorak ve Nebahat Astekin Bulundu mu? Nerede?

Atv ekranlarında yayımlanan Müge Anlı Nebahat Astekin nerede bulundu mu merak ediliyor. Diğer bir gündemdeki konu ise 14 yaşındaki Medine Çorak bulundu mu? Müge Anlı 2 Haziran özeti şu şekilde.

Medine Çorak Bulundumu?

14 yaşındaki Medine Çorak 27 Mayıs tarihinde Aksaray’da kayıplara karıştı. Müge Anlı ekranlarda seslenerek görenlerin ve bilgisi olanların bir an önce 0212 354 43 25 hattından arama yapmaları istenildi. Aksaray’da babası ve 6 yaşındaki kardeşiyle yaşayan Medine bir haftadır kayıp ve babasının iddiasına göre Afgan asıllı Rosegül isimli genç kızla birlikte olabileceği ifade edildi.

Nebahat Astekin Bulundumu?

İki çocuk annesi Nebahat Astekin İstanbul’da kayıplara karıştı. Anne ve Baba televizyon ekranlarından çağrıda bulunarak onu görenlerin bir anca bilgi vermelerini istediler. Eşinin hakkındaki iddialar ise herkesi şok etti. Kocanın ölümün elinden olacak dediği iddia edildi. Bu iddialara ne diyeceği merak ediliyordu.

Ailesi kızlarının hurdacılık yapan eşini suçluyorlar. Eş ise ben nerede olduğunu bilmiyorum. En son 5 gün önce görüştüm fakat telefonu yüzüme kapattı dedi. Müge Anlı canlı yayına bağlanmak için ihbar hattını arama yapabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google