11 ay önce
11 ay önce

Müge Anlı Çilem Öncel Bulundu mu? 15 Yaşındaki Çilem Nerede?

Müge Anlı 21 Haziran 2021 tarihli pazartesi günü canlı yayınında kayıp Çilem Öncel nerede sorusuna cevap aranıyor. Son olarak İstanbul’da görünen Çilem Öncel bulundu mu? iddiaların odağındaki isimden açıklama bekleniyor.

Büyükşen Cinayetini kim işledi?

Tüm Türkiye’yi derinden üzen diğer bir olay ise Necla ile Metin Büyükşen çiftinin katili kim sorusuna cevap aranıyor. Cinayetin tek görgü tanığı çiftin kızı Büşra canlı yayında açıklamalar yaptı. Kamuran Hanım, Muzaffer Bey telefonla Konya’dan bağlandılar. Konya’daki Büyükşen cinayetinin perde arkası ve yaşanan olayların gerçek yüzü önümüzdeki programlarda işlenmeye devam edecek. Konya’daki evlerinde çay içerken öldürülen çifte cinayetin üzerinden Bin 23 gün geçti.

Çilem Öncel Bulundu mu? Kurtçan Pektaş ile mi Kaçtı?

15 yaşındaki Çilem Öncel lise öğrencisi ve henüz 15 yaşında. Pazar yerinde ailesi ile birlikte kıyafet bakarken bir an ortadan kaybolan Çilem’in nerede olduğu ve kiminle kaçtığının henüz resmi olarak açıklanmasa da ailenin bazı açıklamaları var. Aynı mahallede oturan ve aynı zamanda köylüsü Çilek Öncel Kurtça Pektaş ile mi kaçtı sorusu gündeme geldi. Ailenin açıklamasına göre Çilem kaybolmadan öncede 3 gün öncede istemeye geldiklerini ifade etti.

Müge Anlı 21 haziran tarihli canlı yayınında yaptığı açıklamada; Çilem Öncel’i görenlerin ihbar hattını aramaları istenildi.

Atv ihbar hattı: 0525 663 52 52

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google