2 sene önce
2 sene önce

Müge Anlı Cesur Bölükbaşı Bulundu mu. Karısından Dayak Yediği İddia Edilmişti!

Atv Müge Anlı kayıp Cesur Bölükbaşı’nın nerede olduğu ve bulunup bulunmadığı ortaya çıkacak. Poğaça yerken boynundaki tırnak izini gördüm diyerek açıklamalar gelmiş ve başına neler geldiği merak konusu olmuştu.

Müge Anlı Cesur Bölükbaşı Nerede?

Karısından sık sık dayak yediği söylenen Cesur Bölükbaşı’nın bir haftadır kayıp olarak ortadan kaybolmasının ardından canlı telefon bağlantılarında açıklamalar yapanların söyledikleri de görümcenin açıklamaları gelmişti. Sevilay Hanım Mayıs ayında, kendisinin Türkmenistan’a gideceğini söylediğini ve 5 yıl orda kalacağını kendisinden duyduğunu açıkladı.

Sevda Bölükbaşı 15 Haziran 2021 tarihli canlı yayında yeni açıklamalar yaptı. Eşime kesinlikle şiddet yapmadım dedi ve hakkındaki tüm iddiaları reddeti. Cesur Bey’de ortaya çıktı.

Müge Anlı Canlı Yayın;

Komşunun internetin bağlarken tanıştık diyen Sevilay Hanım’ın açıklamaları Müge Anlı’yı ve eşi Sevda Bölükbaşı’nı sinirlendirdi. Cesur Beyi görenlerin ve başka bir konu için canlı yayına bağlanmak isteyenlerin canlı yayın ihbar hattını aramaları gerekmektedir.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google