3 yıl önce
3 yıl önce

Müge Anlı Büşra ve Beyza Yılmaz İkiz Kardeşler Anne ve Babasını Buldumu?

Atv ekranlarında yayımlanan Müge Anlı’da Tatlı Sert programı canlı yayına katılan ikiz kardeşler Beyza Yılmaz ile Büşra Yılmaz ikiz kardeşler anne ve babalarını arıyor. Annelerinin ismi Mahi ya da Perihan olarak bilen kardeşlerin 1990 yılında doğdular. Annelerinin Çankırı Yapraklıda Davutlar’dan olduğunu biliyorlar.

Büşra Yılmaz ve Beyaz Yılmaz anne ve babasını buldu mu?

31 yaşındaki kardeşlerin hiç görmediklerini anne ve babasını bulabilecekler mi? Üç günlükle evlatlık verilen ikizlerin Büşra Başkent Üniversitesinde son sınıfta okuyorlar. Ankara’da kendilerini büyüten ailesi Sabiha hanım’da programa bağlandı. Büşra- Beyza doktorun muayenesinde buluşuyorlar. Benim daha önceden de 5 çocuğum var. İkiz olduğu için bunlara bakamam diyerek köye döndüğümde cansız doğum oldu derim diyeceklerini ifade etmiştir.

Ankara ilinin Çankırı ilçesinde Dr. Hikmet Uludamar’ın muayenesinde evlatlık alınan ikizlerin veren ailenin 3 kişilik kişi olduğunun bildiklerini ifade ederek, ikinci kez bir kişiye daha evlatlık verildiğini bildiklerini ifade ediyorlar.

Müge Anlı 5 Nisan canlı yayını nasıl izlerim?

Programı canlı olarak izlemek için Atv resmi internet sitesine giriş yapmalısınız. atv.com.tr/webtv/canli-yayin linkini yeni tarayıcıdan açarak gerekli butona basınız.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google