3 sene önce
3 sene önce

Muazzez Gür’ün Kızı 29 Yaşındaki Emine Turhan Nerede, Bulundumu?

İstanbul ilinden Show tv canlı yayınına katılan Muazzez Gür kızını arıyor.  29 yaşında 12 yıllık evli üç çocuk annesi Emine 13 Mart 2020 tarihinden beri kayıp. Muazzez Gür kızını bulmak için ekranda Emine Hanımın fotoğrafı gösterildi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvuru yaptığından beridir Muazzez Hanım ağlıyor ve çok üzgün. Annesi yani bir yılı geçkin süredir kızını görmüyor. Nerede olabilir sorusunu sürekli sormakta. Emine Turhan bulundu mu sorusunu soranlarda çok oluyor. Fakat henüz bulunmadı ve nerede olduğuna dair de biz iz yok.

Esra Erolda Emine Turhan Bulundu mu? Nerede?

Emine Hanım çocuklarını da önce yuvaya bırakmış. Sonra annesi gitmiş yuvadan almış. Genç bir kadın nerede olabilir. Bir yandan da bir ayrılık arefesinde sağır ve dilsiz bir kocası var. Kocası ile azı sıkıntılar yaşıyor. Daha sonra çocukları yuvaya veriyor. Arkasından kayıplara karışıyor gidip annesi yuvadan çocuk torunlarını alıyor. Tabi çocuklarda annesine görmüyor.

14 aydır kayıp olan Emine hanımın kaynından kayak yediği ve ortadan kaybolduğu iddia ediliyor. Annenin açıklamasına göre 14 aydır kayıp olan kızının başkası ile olabileceğini ifade ediyor.

Akıllara gelen tek soru Emine nerede olabilir acaba önce bir sığınma evine yerleşiyor.  Sonrasında izini kaybettiriyor.  Emine Turhan’ı eğer bir yerde gördüyseniz show tv ihbar numaralarından Lütfen bize arayın. Didem Arslan Yılmaz “Çocuklarla annesini ve anneyle buluşturmak istiyoruz.” dedi.

Adanalı Musa Çiftçi Nerede?

Musa Çiftçinin şüpheli kaybolması; Musa çiftçinin şüpheli kaybı ile ilgili her gün programda yeni şeyler ortaya çıkıyor. Yine iddialar havada uçuştu. Yüksel’in ifadesi ekranlara geldi.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google