3 yıl önce
3 yıl önce

Mehmet Sönmez 3 Aydır Kayıp Kızım Torunumu da Satmış Olabilir İddiası!

Didem Yılmaz Arslan’la Vazgeçme programı 26 Nisan 2021 tarihli canlı yayınında önemli dosyalar ele alındı. Bunlardan bir tanesi Adana ilinde yayına katılan ailenin anlattıkları oldu. 61 yaşındaki Musa Çiftçi nerede olduğu henüz belirlenemedi. Yakup Erik’e gelerek daha sonra taksi ile mahalleden uzaklaşan Musa Çiftçi’yi görenlerin anlattıkları yayında aktarıldı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 26 Nisan Canlı Yayın Özeti;

Mehmet Sönmez 3 aydır kızım Feyza’dan haber alamıyorum diyerek başvuru yaptığı Yılmaz Arslan’la Vazgeçme programında kızını ve torununu arıyor. Antalya Alanya ilçesinden bağlanan Mehmet Bey’in iddiası herkesi şok etti. “Kızım kötü yolda olabilir ve hatta torunumu da satmış olabilir diyerek başvuru yaptı.” Endişe içerisinde başına gelenleri anlatan Mehmet Bey’in açıklamaları merak edilen konu haline geldi.

Birgül Günay’ın anlattıklarına göre  18 yaşındaki kızı 5 Mart tarihinde evden simit almak için çıktı ve bir daha da kendisinden haber alınamadı. Almanya’dan halasının oğlu ile nişanlı olan Birgül Hanım’ın kızından haber alamıyor ve iddiasına göre evli iş arkadaşına kaçmış olabileceği iddia etti.

24 yaşındaki Yeliz Hanım Sultan Hanım’a evlatlık olarak gitmesinin ardından Didem Yılmaz’a başvuru yaptılar. Henüz 15 günlük iken evlatlık alınan Yeliz’i akrabaları ile buluşturmak için yayın yapıldı. Bazı telefondan aramalar geldi ve Yeliz ailesini bulabilecek mi sorusuna cevap geldi.

Show tv canlı yayınını internet üzerinden izlemek isteyenler Show tv resmi internet sitesine giriş yaparak sol tarafında bulunan canlı izle butonuna basmaları yeterli olacaktır.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google