3 sene önce
3 sene önce

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek Bayramda Hangi Kanalda, Ne Zaman, Saat Kaçta Açıklaması!

Türkiye’nin en uzun soluklu yarışmaları arasına girmeyi başaran Çarkıfelek Mehmet Ali Erbil sunumuyla yeniden ekranlara gelecek. Uzun süre ekranlardan uzak kalan Erbil’den müjdeli haber geldi. Çarkıfelek kurban bayramı özel ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda yayımlanacak soruları en çok merak edilen konulardan bazıları oldu. Annelik Blog okuyucularımıza gelişmeleri açıklıyoruz.

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek Ne Zaman Yayımlanacak?

Bilindiği gibi 2018 yılında rahatsızlanarak tedavi altına alınan Mehmet Ali Erbil’in yoğun bakım tedavisi 235 gün sonra tamamlanarak normal servisteki fizik tedavi süreci devam etti. Hastalığının adı kaçış sendromu olarak açıklanan ünlü şovmen ailesi ile birlikte bulunuyor ve evindeki tedavisi devam ediyor. Erbil Instagram canlı yayınında Gazeteci Bilal Özcan’a konuk oldu. Burada en çok merak edilen sorunun cevabını verdi. Hangi gün yayımlanacağını burada açıkladı.

Kurban Bayramına özel Çarkıfelek hangi gün yayımlanacak açıklandı!

Erbil’İn açıklamasına göre Kurban bayramının 1. veya 2. günü yayımlanacak. Haftanın 1 yada 2 günü program yayımlanmaya devam edebilir. Bu konuda prodüktörlerinde talepleri olduğu açıklandı. Erbil nolstalji yapabiliriz diyerek ekranlara yeniden dönmeye olumlu baktığını açıkladı.

Çarkıfelek Hangi Kanalda Yayımlanacak?

Televizyon ekranlarında Mehmet Ali Erbil damgasını vuran yarışma pek çok kanalda ekranlara geldi. Bu kanallar arasında Star tv, Fox tv, Kanal1 show tv Kanal D Tgrt kanalları bulunuyor. Annelik Blog olarak değerlendirmemize göre Star Tv’de kurban bayramı özel programının ibo show ile yapılması bekleniyor. Kanal D’de ise Şarkılar bizi söyler müzik ve show programı kurban bayramının 1. günü ekranlara gelmesi bekleniyor. Show Tv’de ise güldür güldür yapımı her özel günlerde ekranlara gelmektedir. Diğer kanalların bu anlamda bir ünlü showmen ile anlaşma yapmasını beklemekteyiz.

Son olarak Çarkıfelek 124. bölümü Kanal D’de yayımlandı.  27 Aralık 2020 tarihli yayında yarışmacılar son model araba için yarıştılar. Yarışmacılar kazandıkları puanları çarşıda harcadılar. Onur Büyüktopçu’nun çevirdikçe kazandıran yarışmasının yeniden Kanal D ekranlarında yayımlanabilir. 2020 yılı kurban ve ramazan bayramında Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin oyuncuları Cihan Talay, Cemile Canyurt ve Atakan Çelik yarıştılar.

Çarkıfelek hostesi kim olacağı da merak konusu oldu. Daha önceki programlarda bir çok ünlü isim harf çevirmek için hosteslik görevinde bulundu. Son olarak Emel Özkızıltaş yer aldı. Ayrıca Erbil’in rahatsızlığı boyunca bazı isimlerde çarkıfelek sunuculuğunu yaptı ve bu yayınlar genellikle kısa sürdü. Emre Karayel, Tarık Tarcan, Onur Büyüktopçu bu isimlerden bazıları oldu.

Çarkıfelek ilk bölüm konuk yarışmacıları kimler olacak?

Yarışmanın kurban bayramındaki bölümlerinde konuk olarak kimlerin katılacağı resmi olarak açıklanmadı. Fakat bu özel bölümde bayram için hazırlanacak olmasından dolayı ünlü isimlerden şarkıcılar, tiyatrocu veya sinema dünyasının yakından tanıdığı isimlerin konuk olarak yarışmacı olmasını beklemekteyiz.

Çarkıfelek yarışma başvurusu nasıl yapılır?

Son olarak yayımlanan Kanal D’de halen eski bölüm özetleri yayımlandı. Pandemi döneminde de sosyal mesafe kurallarına göre yayımlanan yarışma başvurularını Kanal D resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Çarkıfelek yarışmacı başvurularını https://www.kanald.com.tr/carkifelek adresinden tamamlayabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google