3 sene önce
3 sene önce

Masum Dizisi 21, 22 Şubat İzle! 337. Bölümde Mira Kaçıyor! Odadaki Kim?

Kanal 7 ekranlarının sevilen gündüz dizisi Masum 337. bölümü ile ekranlara gelecek. 21 Şubat pazar günü yayımlanacak olan 336. bölümü fragmanı açıklandı. Bilindiği gibi Hint dizisi her gün ekranlara geliyor. Bugünkü bölümde Mira kaçıyor. Modi ailesi bu durumda şok yaşayacak. Kokila ise odada biri olduğunu fark edecek.

Odadaki kim?

Evin her yerine daha önce kamera yerleştirilmişti. Bu kamera kayıtları incelenecek. Evin bir süredir incelendiği ortaya çıkacak. Eve gelen pakette çıkan herkesi göz yaşına boğacak.

Masum dizisi saat kaçta başlıyor!

Masum saat kaçta başlıyor? Hafta içi saat 16:00’da hafta sonu ise 15:20’de başlıyor. Hırsın masumiyet ile bir birine karıştığı dizi izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. İki farklı karakteri canlandıran dizide ana karakterin adı Rucha ve Giaa Manek’tir. Dizinin orjinal adı ise Saat Nibhaana Saathiya’dır.

22 Şubat pazartesi Masum fragmanı;

Masum dizisinin konusu nedir? Rashi ile Gopi iki kuzendir. Bu kuzenler farklı karakterlere sahiptirler. Gopi’nin ailesi vefat etmiştir. Rashi’nin aksine çok iyi niyetli bir karaktere sahiptir. Rahsi’de aç gözlüdür ve çok akıllı davranışları bulunmaktadır. Kokila Modi ise oğlu olan Ahman için bir gelin arayışına gider. Okuma yazma bilmeyen Gopi’nin kendisine gelen evlilik teklifini kabul etmesi ile farklı olaylar başlayacaktır.

Son bölümde yaşananlar;

336. bölümde Mira’nın odasındaki gizemli kişi kim olacak sorusu sorulacaktır. Önceki bölümlerde yaşananların özeti; Hetal Gopi’yi yalnız bırakmadı. Gopi camdan düştü. Vidya ailesini bir arada görmek istemektedir. Vidya Gopi’yi kabullenmiştir.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google