3 sene önce
3 sene önce

Maksat Yarışmak Olsun Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır? Sunucusu ve Ödülü!

360 Tv ekranlarında yep yeni bir program maksat yarışmak olsun yarışma başvurusu nasıl yapılır? Yeni bölümlerde verilecek ödül ne kadar olacak? Hediye çeki kaç tl hangi marketlerde kullanılıyor, sunucusu kim ve Bahar Özmen kimdir, daha önce sorulmuş sorular ve soruların cevaplarını derledik.

Yarışma Sunucusunun İsmi Nedir?

Maksat yarışmak olsun sucusu ismi Bahar Özmen’dir. 1990 yılı doğumlu olan Özmen Aslen Tekirdağ ilinden olup hayatını anlattığına göre Selanik göçmeni bir aileden olmadır. genç sunucu eğitim hayatını Okan Üniversitesinde tamamladı. Daha sonra ise spikerlik ile oyunculuk gibi eğitimler ile devam ettirdi. Almanca ve İngilizce dillerini bilmekte olup bir çok programda spikerlik yapmaktadır.

Maksat yarışmak olsun yarışma başvurusu nasıl yapılır?

360 Tv maksat yarışmak olsun başvuru adresi için açıklanan resmi internet sitesi www.tv360.com.tr olarak açıklanmıştır. Ayrıca bir çok alternatiften bir tanesi de özel olarak kurulmuş whatsapp iletişim numarasıdır. Ön başvuru yapacak adaylar için oluşturulan mail adresi ise maksatyarismakolsun@tv360.com.tr olarak açıklandı. Başvuru nasıl yapılacak sorusunun cevabı ise şu şekildedir.

Resmi internet sitesi: https://www.tv360.com.tr/

WhatsApp numarası nedir?

Adayların öncelikle office programları üzerinden bir öz geçmiş hazırlamaları gerekmektedir. Çünkü başvuru formu için herhangi bir hazır sorular ve o sorulara cevap verebileceğiniz bir site ekranı yada form bölümü yoktur. Bunun için mail yöntemi ile işlemleri tamamlayabilirsiniz. Annelik blog editörleri olarak dikkat etmeniz gereken bazı detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 1. Başvurunuz mutlaka fotoğraflı olması daha iyi olacaktır.
 2. Göndereceğiniz başvuru için mutlaka iletişim bilgilerini giriniz.
 3. Telefon numarası ile mail adresi ve iletişim bilgileri olması gerekmektedir.

Maksat yarışmak olsun hediye çeki kaç Tl? Ödül Ne Kadar?

Eğlence programındaki sembolik olarak ödüller izleyiciler tarafından en çok merak edilen konulardan bir tanesi olmuştur. Yarışma formatına göre katılımcılara ödül miktarı belirtilmemiş olan market alışverişlerinde kullanılmak üzere hediye çekleri verilmektedir. Annelik Blog olarak araştırmalarımıza göre hediye çeki 100 Tl olmaktadır. Ev hanımlarının merakla takip ettiği alışveriş kategorimizi inceleyebilirsiniz. yarışmada bu çek hangi marketlerde geçerli ve son kullanma tarihi var mıdır gibi soruların cevapları henüz yetkili isimler tarafından açıklanmamıştır.

Sorulan sorular neler?

 • Ünlü çizgi karakteri Peter Pan’ın giysileri hangi renktir. Cevap Yeşil
 • Özellikle erkeklerin kullandığı bod adında bir çeşidi olan aksesuar nedir? Cevap çanta.
 • Edirne Sarayı hangi nehrin kenarına kurulmuştur? Cevap: Tunca Nehri.
 • Olayları herkesten önce haberi olup yayan kişilerin ayaklı ne olduğu söylenir? Ayaklı Gazete.
 • Sinemanın icat edildiği ilk yıllarda sadece görüntülerden oluşan filmlere ne ad verilmiştir? Cevap sessiz sinema.
 • Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’a davet ederek resmini yaptırdığı sanatçının adı nedir? Cevabı Bellini.
 • Termal suları bol mineralli meşhur sodası ve tarihi dokusu ile ilgi gören Ankara’nın ilçesi hangisidir? Cevap, Beypazarı
 • Yere nasıl bırakılırsa bırakılsın dibinde bulunan ağırlık sebebiyle dik bir durum alan oyuncağın adı nedir? Cevap hacı yatmaz.
 • Genellikle küçük yaşlarda görülen bulaşıcı, ateşli, ufak kızıl lekeler döktüren hastalığın adı nedir? Cevap kızamık.
Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • Ali

  28 Mayıs 2021 - 01:32

  Çok güzel yazı teşekkür ederiz.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google