3 hafta önce
3 hafta önce

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 23 Nisan Konukları Kimler Olacak! Tanıtım!

İlk bölümü ile ekranlara gelen Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 23 Nisan 2021 cuma konukları kimler olacak merak konusu haline geldi. Tv ekranlarında bir bir yeni show ve müzik programları yayımlanmaya devam ediyor. İlk açılışı Star tv’de İbo show yapmış ve Arsından Sibel Can’ın Hakan Altun ile Hüsnü Şenlendiricinin yaptığı Şarkılar bizi söyler geldi.

Star Tv’de yeni müzik programı;

Son dakika gelişmesi de uzun zamandır tv ekranlarında görünmeyen Volkan Konak’ın yeni müzik programı ile geldi. Bilindiği gibi daha önce aynı isimle Show Tv’de bir program yapmış ve kısa süren yayın hayatına son vermişti. Poll Production’un yapımcılığını yaptığı müzik programdaki konuklarda şarkıcılar olacak. 16 Nisan tarihli bölüm bant yayını ile ekranlara geldi.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 23 Nisan Konukları Kimler olacak!

Kuzeyin oğlu 1. bölümünde  Ezgi Eyüpoğlu, Selçuk Balcı, Öykü Gürman ile Ekin Uzunlar yer aldı. Karadeniz ağırlıklı müzik geceye damgasını vurdu. Volkan Konak 2. bölüm konukları arasında Türk müziğinin önde gelen isimleri yer alacak. Bu kişiler arasında uzun zamandır ekranlarda görünmeyen isimlerin olması beklenmektedir. 57 yaşındaki Konak, meslektaşlarım zor durumda vefa borcumu ödüyorum diyerek ateşe odun atmazsan ateş söner ateşe odun atacağız demiş umut ve neşe dolu moral verici bir program yapamaya gayret gösterdiklerinin altını çizmişti.

Yeni klip müjdesi;

Volkan konak yeni klip çıkartacak? Sonbahar aylarına doğru bu albümlerin çıkartılacağı açıklandı. Polat Yağcı’nın elinde yer alan eserler arasında albüm hazırlanacak ve dinleyicilerin beğenisine sunulacak.

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google