3 yıl önce
3 yıl önce

Konyalı Damat Adayı Sahte Geline 105 Bin Tl Dolandırıldı! Didem Yılmaz’da Yüzleşme!

Show tv ekranlarında Vazgeçme programı canlı yayınla Didem Arslan Yılmaz Emekli polis memuru Orhan Kemiksiz Funda Sadık Ahmet ile birlikte yayında önemli konular gündeme geldi. 18 Mart 2021 perşembe show tv canlı yayında Çanakkale Zaferi Kutlamasının ardından 3 farklı konuda önemli konuklar gündemde oldu.

Hamide Elveren intihar mı etti öldürüldü mü araştırılıyor?

Sema Hanım Süreyya Bey ile ilgili canı yayında Hamide Elveren’in şüpheli ölümünden öncesi yaşananlar tek tek konuşuluyor. Sema hanımın amcasından açıklamalar geldi. Hisaralan Köyünde meydana gelen olayda Savaş Elveren ve annesi Hatice Ayhan ile Ahmet Bozkurt programda konuştu. Muhterem Metin Sema Hanım’ın eski eşi olarak bazı önemli açıklamalar yaptı. Süreyya Bey keçileri apar topar neden sattığı konuşuldu ve Mehmet Emin Bey ile Fatma Hanım tanıklıklarını anlattı. Enver Bey’de açıklamalar yaptı.

Konyalı Damat adayı iddiaya göre Sahte Gelin Şerife’ye 75 Bin Tl dolandırıldığını açıkladı.!

Sahte gelin Şerife tarafından dolandırıldığı iddia eden Nuri yazar ve abisi Hakan yazar ile yengesi Elife Yazar olayın perde arkasını anlattı. Sahte gelin kınasını nasıl yaptılar. 105 Bin Tl dolandırılma olayı nasıl yaşandığı açıklandı. Sahte gelin iddiasında bulunulan sözde abası canlı yayına katıldı. 151. bölümdeki diğer konu ise Ahmet Çot Bey’in aradığı Ümmühani hanım için oldu.

20 yaşındaki Kezban Mustafa Okçu tarafından alıkonuldu mu yakınlarının iddiası konuşuldu!

Çorum ilinden katılan aile Kezban bulundu mu sorusuna cevap aramaktalar. Sosyal medya üzerinden tanışan Mustafa Okçu Halis Kaplan ve Kardeşi Ceylan Kaplan bazı açıklamalar yaptılar. Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme Kezban bulundu mu gelişmeleri anında aktaracağız.

Kayıp kişiler hakkında bilgisi ve görgüsü olanların Show tv canlı yayın ihbar hattını aramaları istenildi. 0549 702 22 22 numaradan arama yapabilirler.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google