3 sene önce
3 sene önce

Konuşanlar 2. Sezon 10. Bölüm Yayında! İşte En Komik Şakalar!

YouTube’de yeni bir formatı deneyerek başarılı olan Hasan Can Kaya bu macerasına Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de devam etme kararı aldı. Hasan Can Kaya Konuşanlar öncesinde pek çok yapımcıya format satışı yapımı ve artık kendine içerik üretmeye karar vermesinin ardından lise çağında konuşmalarının yarısından fazlası artı 18 konsepti ile milyonlarca kullanıcıya erişmeyi başardı.

2. sezon 9. bölüm shot yayını Youtube üzerinden yayımlandı. Pek çok izleyici Hasan Can Kaya’ya verdiği tepkiler eski videolarını silmeye yönelik oldu. Bu konuya pekte aldırış etmeyen Kaya, isminin bilinirliğini artmasının keyfini çıkartmaya devam ediyor. Exxen Konuşanlar 2. sezon 10. bölümünde 26 Şubat 2021 tarihinde izleyici ile buluştu. Peki bu bölümde en çok gülünen komik şakalar hangileri? Bunlar annelik blog okuyucularına özel olarak seçiyoruz.

  1. sıra da güldükçe çoğalıyoruz.
  2. Neydi problem senin çok uyumlu ve uzlaşmacı olman mıydı?
  3. yüzde 25 zengin çocukları burs aldığına inansın diye koyulmuştur.
  4. Kalem olmak isterdim.

10. bölümde konuşanların isimleri neler?

Oğuzhan, Melike, Dilara, Yudum, Kaan ve Tibet

Hasan Can Kaya’ya tepki devam ediyor.

Beleş hakkım kadar güldüm fazlası biz fakirlere dokunur.

uzat biraz videoları 0.75’de izliyorum uzun sürsün diye

Gün gelecek youtubeden devam edecen bebiş gör bak

Abi ne olur şunları 15 -20 dk arası yap mizahınla bizleri çok gulduruyorsun. Exxen alcak durumum yok öğrenciyim ailemin maddi durumuda iyi değil ki zaten üye olsak ta bizim televizyon tüplü bilmiyorum olacağını. Gözünü sevim abi şunları 15 -20dk yap nolurrr. senin bir hayranın dahada buyuk bir aile olman dilegiyle birgün bende gelecem. ama bilmiyorum herhalde uni kazanıp sonra unide bir işede girip ordan kazandığım parayla bilette al8p gelecem oraya biz kocamannn bir aile olduk be abi neyse ben çok konuştum hoşçakalın konuşanlar …

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google