3 sene önce
3 sene önce

Kanal D Şarkılar Bizi Söyler Ne Zaman Başlayacak? Saat Kaçta! Konukları!

Ünlü Şarkıcı Hakan Altun, Sibel Can ile ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici yeni programı izleyici ile buluşacak. Kanal D ekranlarında Şarkılar bizi söyler ne zaman başlayacak, saat kaçta yayımlanacak ve hangi kanalda olacak merak edilen üç konu oldu. Yapımcısı ve yeni tanıtım filmi de belli oldu.

Poll Production tarafından yapımcılığı üstlenen Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun ile Sibel can ilk kez bir projede birlikte olacaklar. Tanıtım filminde Orhan Gencebay’ın müziği ve nostaljik bir kamyonet ile çekimler yapıldı. Çekimlerin nerede yapıldığı da belli oldu. İstanbul’un köyünde tüm 100 kişilik ekip çekimler tamamlandı. Şarkılar bizi söyler 25 Şubat tarihinde başlayacak. Kanal d ekranlarında akşam programı olarak izlenebilecek.

Şarkılar bizi söyler ne zaman?

Program formatında şarkılar, müzik dünyasına dair pek çok konu ele alınacak. Her hafta bir sanatçının hayatı ele alınacak. Perşembe günkü bölümde hangi usta ismin hayatı ele alınacağı da merak konusu oldu. İlk bölümde Sibel Can’ın kostümü beğeni ile yorumlandı. kendini hayran bırakan tanıtımdaki reyting sonuçları şimdiden en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Uzun bir aradan sonra yeniden yayın hayatına başlayan İbo Show’a gelen rakip program selvi boylum al yazmalım filmini andırdı. Hatasız kul olmaz müziği ile Orhan Gencebay’ın hayatının programda göstermesi bekleniyor.

Orhan Gencebay Hatasız kul olmaz sözleri;

Hatasız kul olmaz, hatamla sev beni
Dermansız dert olmaz, dermana sal beni

***
Kaybettim kendimi, ne olur bul beni
Yoruldum halim yok, sen gel de al beni.
Feryada gücüm yok, feryatsız duy beni
Sevenlerin aşkına, ne olur sev beni
Sev beni…

***
Bu feryat, bu hasret öldürür aşk beni
Uzaktan olsa da, razıyım sev beni
Razıyım sev beni…

Perşembe günleri reyting sonuçları şu şekilde;

  • Bir zamanlar Çukurova
  • Esra Erolda
  • Mucize Doktor
  • Müge Anlı ile Tatlı Sert
  • Selçuk Tepeli ile Fox haber
  • Alev Alev

Yeni Bölüm Tanıtımı;

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google