3 sene önce
3 sene önce

İstanbul’daki Salih Demirel’in Ölümü Yangın mı? Cinayet mi? Bidon İddiası!

19 Aralık 202 tarihinde İstanbul Bayrampaşa ilçesinde yaşanan olaya göre 3 katlı bir binada yangın çıkmış ve yangında 37 yaşındaki Salih Demirel vefat etmişti. Ailesinin iddiasına göre yangın kundaklama sonucu çıktı ve odasında yüz üstü ve çırılçıplak olarak çıktığını iddia ettiler.

Müge Anlı Salih Demirel’in ölümü cinayetmi sorusunu aile araştırılmasını istiyor!

Kardeşinin açıklamaları herkesi şok etti. Biz yangın sonrası gördüğümüz görüntüler şüphelerimizi arttırdı dediler. Ali Karadağlı sürekli babamla konuşuyordu dedi. Hatta oğlunun cenazesine de katılmadığını aktardı. Salih Demirci cinayete mi kurban gitti yoksa yaşanan yangın mıydı sorusu Müge Anlı 15 Nisan tarihli canlı yayında konuşulmaya başlandı.

4 aydır göz yaşı döken ailenin tek isteği gerçeği öğrenmek, gözü yaşlı anne ne olur benim oğlumun vefat etmesini nedenini ortaya çıkarılmasını istediler. Salih Demirel babası ile birlikte yaşıyordu. 3 katlı binada duruyorlardı. Anne Nebiha Gümüşdağ’ın anlattığına göre baba tır şoförlüğü yaptı ve daha sonra bir yerde sigortalı olarak çalıştığını ifade etti.

15 Nisan Canlı yayında yaşananlar!

Ev arkadaşı ise Ali Karadağ’ın canlı yayına katılarak son yaşananları anlatması bekleniyor. 6-7 aylık süredir arkadaşı ile birlikte yaşadıklarını ifade etti. Ailenin iddiasından bir tanesi de evin önünde bidonların olması, Salih’İn odasının tamamen yanması, kapıların açık olmasına rağmen Salih’İn odadan çıkmamış olmasıdır.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google