3 yıl önce
3 yıl önce

İnstagramda Kapalı Hesapları Görme Uygulaması, Ücretsiz Postegro Benzeri Takip Etmeden!

Sosyal medya kullanıcılarının Postegra benzeri ınstagram gizli hesap görme uygulaması arayışı içine girmekteler. En çok merak ettikleri ise bu uygulamaların gerçekten işe yarayıp yaramadıkları, nasıl çalıştıkları olmaktadır. Google Play Store üzerinde yayımlanan Lili ınstagram uygulaması kapalı hesapları görme uygulaması olarak en çok kullanılan APK arasında bulunmaktadır. Bu uygulama postegro alternatifi olarak piyasaya çıkmıştır. Lili nasıl kullanılır ve Lili apk indirme işlemlerini annelik blog okuyucularına aktarıyoruz.

Sosyal medya uygulamaları arasında en çok kullanıma sahip platformlardan bir tanesi Instagramdır. Türkiye’de ve dünyada 38 milyon kullanıcı sayısını geçti ve popülerliğini git gide arttırmaya devam ediyor. Facebook’un kullanım kitlesi yaş ortalaması da daha üst seviyelerde bulunuyor. Şüphesis sosyal medya kullanırken profillerin güvenliği ve gizliliği önem arz etmektedir. Bunları sağlamak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Instagram profilimi nasıl kapalı yapabilirim?

  1. Uygulamaya giriş yaparak profil ekranına ulaşınız.
  2. Profilinizden ayarlar bölümüne geliniz.
  3. Hesap gizlilik ayarlarına gelerek sekmelerden gizli hesap butonuna basmak yeterli olacaktır.
  4. Bu ayarları yaptığınızda profilinizde yaptığınız paylaşımları sadece sizi takip edenler görecektir. Takip etmeyenlere kapalı olacaktır.

Instagram kullanıcıların gizliğini ve güvenliğini sağlamak için bu konuya önem vermektedir. Fakat uygulamada bulunan bazı açıklar art niyetli kullanıcıların gizli profil kullanıcıların paylaşımlarını görmelerine neden oluyor. Bu işlemleri andorid ve ios üzerinden yayımlanan uygulamalar vasıtasıyla da her ne kadar kapalı profil olarak ayarlamaları yapsanız da görmelerini sağlamaktadırlar.

Instagram kapalı Gizli profilleri gösteren uygulamaları hangileri;

Google Play Store üzerinden yayımlanan bazı uygulamalar Postegro’dur. Geçtiğimiz aylarda bu apk tamamen kaldırıldı. Kullanıcılar ise Postegro alternatifi arayışına gittiler. Bunlardan ilk sırada Lili uygulaması gelmektedir. Bestwhozi ile Ghosty instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında yer almaktadır. Annelik Blog okuyucularına sunmak istediğimiz bir husu ise bu apk’lerde yaşacağınız herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için kullanmamayı tercih etmenizdir. Annelik blog olarak bahsettiğimiz uygulamaları denemedik ve bu sebeple de telefon ya da bilgisayarınızda kullanmanız durumunda tüm sorumluluğun kendinize ait olacağınızı bilmelisiniz.

Instagram kapalı hesapları gösteren internet siteleri var mı?

Çoğu sosyal medya kullanıcısının merak ettiği bu soruyu google gibi arama motorları üzerinden yazarak arama yapmaktadırlar. İnternet siteleri arasında kullanıcıların bu duygularını suistimal ederek reklam tıklatmak istemektedirler. İnternet sitelerinde gizli profili görüntülemek için tıklayın. Kapalı olan hesaplarda story, paylaşımları, beğenileri görmek için buraya tıklayın gibi ifadeleri dikkate alarak o linklere tıklamayınız. Bu tarz girişimler sizi reklam tıklatmaya yönelik olduğunu ya da hesabınızı ele geçirmek için kullanıcı adı, şifrenizi almaya yönelik olabilecek bir tehlike olabileceğini unutmayın.

Çalışan yöntemler neler?

Kullanıcıların takipçileri dışındaki kişilere kapalı olan video fotoğraf hikaye paylaşımlarını görmek için en doğal olan yöntem istek göndermek ve o isteğin kabul edilmesidir. Uygulamaların bir çoğunu indirdiğinizde sizinde bilgilerinizi kullanabileceği açıktır. Bazı ücretsiz olan apkler ise günlük 3 profil göstermekte. Bunun dışında haftalık veya aylık bir ücret istemektedir. Belli bir süre sonra gizliliği ihlal ettikleri için Google Store’den bunların kaldırabileceğini de unutmamak gerekmektedir.


Lili nasıl kullanılır? Lili ücretli mi?

Bu yazımızda sizi Postegro alternatif uygulaması Lili’den bahsetmek istiyoruz. Arada çok bir fark olmadığı için en çok tercih edilen aplikasyonlardan bir tanesidri. Lili’de günlük 4 adet hesap stalkladığınızda sizden bir ücretlendirme istemiyor. 4’ten fazla bakmak isterseniz haftalık veya aylık ödeme yapmanız lazım. Standart özellikleri ücretsiz deneyebilirsiniz.

Gizli hikayeleri ve fotoğrafları nasıl indirebilirim.

Lili’de fotoğrafların yada hikayelerin üst kısmında bulunan köşede indirme butonu eklenmiştir. Burada bulunan butona tıklamak yeterli olacaktır. Lili hikaye izleme nasıl yapılır? Öne çıkan hikayelerin izlenmesi için posts bölümünden stories butonuna tıklamak yeterli olacaktır. ıOS cihazlarda bu apk bulunmamaktadır. Sadece play store üzerinden indirilebilmektedir.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google