4 hafta önce
4 hafta önce

İlginç Bazı Olaylar 7. Bölüm Tanıtımı ve Full İzle Geldi! İbrahim Büyükak!

Exxen’de her cuma İbrahim Büyükak İlginç bazı olaylar yeni bölümü ile izleyici ile buluşuyor. Bu bölümlerden bir tanesi için yeni gelişme yaşandı. İlginç Bazı olaylar 7. bölüm full izle linkini annelik blog okuyucuları için detaylı olarak açıklıyoruz.

Bilindiği gibi Acun Ilıcalı’nın bir çok projesinde yer verdiği isimlerden bir tanesi olan İbrahim Büyükak tiyatroda kazandığı deneyimlerini dizilerde ve filmlerde de devam ettiriyor. Bir çok komedyenin aksine duruşu ile daha farklı bir tarzı belirleyen Büyükak Exxen dizisinde de başarılı bir grafik elde etti.

İlginç bazı olaylar 7. bölüm full izle!

6. bölümde Oğuzhan Koç’un sahne aldığı komik dakikalarda izleyiciler hoş dakikalar geçirdi. 7. bölüm tanıtım videosunda ise daha önce TRT’de yayımlanan bir dizi projesinde oynayan usta sanatçı Zafer Algöz’de yer alıyor. Yazan ve yöneten isim Büyükak’ın projesi bugünden itibaren yeni bölümü ile izleyici ile buluşuyor.

  1. İbrahim Büyükak.
  2. Füsun Demirel.
  3. Meral Çetinkaya.
  4. Zafer Algöz.
  5. Cemre Ebüzziya.
  6. İdil Sivritepe
  7. Özgür Emre Yıldırım.

Full bölümlerini izlemek için exxen resmi internet sitesine üyelik girişinin ardından izlemeye başlayabilirsiniz. Her cuma yeni bölmler gelmeye devam edecek. Henüz sezon finali ne zaman belli olamayan dizinin 8. bölümü tanıtımı yayımlanır yayımlanmaz annelik blog sayfasında yer alacaktır.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google